Konkurs: Do wygarnia książka „HTML 5 Komponenty” autorstwa Sebastiana Rosika [zakończony]

Na początek wakacji zapraszam wszystkich czytelników bloga do wzięcia udziału w konkursie w którym do wygarnia jest książka pt. „HTML 5 Komponenty” autorstwa Sebastiana Rosika. Publikacja ta, jak pewnie niektórzy już się zorientowali (po tylnej okładce) została objęta przez bloga StrefaKodera.pl patronatem medialnym, z tej okazji mam do rozdania dla was jeden egzemplarz.

IMG_20160711_132225

Ale żeby nie było tak łatwo, aby wziąć udział w konkursie należy polubić jeden z najważniejszych Facebookowych fanpage’y czyli fanpage najlepszego bloga o programowaniu: www.facebook.com/StrefaKoderaPL oraz odpowiedzieć w komentarzu na Facebooku pod postem konkursowym, na pytanie:

Dlaczego to właśnie Ty chciałbyś poznać HTML 5?

Post konkursowy, gdzie możecie umieszczać swoje odpowiedzi:


Na wszystkie zgłoszenia czekam do 14.07.16, 23:59. Spośród poprawnie nadesłanych komentarzy, zostanie wybrany autor najciekawszej historii i to właśnie ta osoba otrzyma swój egzemplarz książki „HTML 5 Komponenty”. Powodzenia!

, , ,

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dla dzieci: Recenzja książki „Hello Ruby” – czyli wstęp do programowania….

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Sierra Madre trafiła do mnie książka pt. "Hello Ruby" kierowana do dzieci w wieku 4-8 lat. Powiem...

Zamknij