Dobreprogramy.pl w nowej szacie graficznej już 1 sierpnia!

Jeden z największych portali w polskim internecie poświęcony tematyce oprogramowania już niedługo będzie działał w zupełnie nowej szacie graficznej przygotowywanej przez ponad rok. Czytelnicy Dobrych programów na zmiany te czekali od bardzo dawna i wreszcie się doczekali…

dobreprogramy

Czytelnicy portalu www.dobreprogramy.pl, którzy otrzymali zaproszenie na tegoroczny HotZlot parę godzin temu poznali właśnie nowy layout największego w Polskim internecie serwisu poświęconemu tematyce oprogramowania. Jak wszyscy wiedzą portal Dobreprogramy.pl do tej pory nie mógł pochwalić się zbyt ciekawą szatą graficzną, która delikatnie mówiąc byłą trochę przestarzała, a brak wersji mobilnej coraz częściej zaczynał doskwierać. Co ciekawe prace nad nowym wyglądem trwały ponad rok ale za to ich efekt jest naprawdę imponujący. Do opracowania najnowszego layoutu DP wykorzystano najnowsze technologie, między innymi responsive web design, który został również użyty do budowy niniejszej strony.

Oficjalny start portalu Dobreprogramy.pl w nowej odsłonie ma odbyć się 1 sierpnia. Uczestnicy HotZlotu już teraz mogą testować nową wersję i oczywiście zgłaszać swoje uwagi redakcji. Dla osób zbyt ciekawskich mam kilka interesujących zdjęć:

Fot: Dobreprogramy.pl.

Fot: Dobreprogramy.pl.

Fot: Dobreprogramy.pl

Fot: Dobreprogramy.pl

Przeczytaj również

, , , ,