Oto nowy TVN Player!

TVN Player od momentu swojej premiery rozwija się bardzo dynamicznie, a co najważniejsze oferuje interesujące treści. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych i najciekawszych portali VOD dostępnych w Polskim internecie, a ostatnie zmiany w layoucie kompletnie deklasują konkurencję.

tvnplayer-nowy-layout

Jesień dla większości osób kojarzy się pewnie z opadającymi kolorowymi liśćmi, początkiem roku szkolnego czy deszczowymi dniami. Znajdzie się też pewna grupa, która wraz z końcem lata zasiada w fotelach i włącza telewizor z niecierpliwością oczekując nowych serii popularnych programów telewizyjnych. Internauci w tym okresie również nie mogą narzekać bowiem ciągle rozwijający się rynek serwisów VOD wymusił na dostawcach treści publikowanie zupełnie za darmo programów do tej pory emitowanych tylko w TV na portalach internetowych. Tak więc TVN Player poza nowymi jeszcze bardziej wciągającymi produkcjami może pochwalić się również nowym wyglądem.

tvnplayer-nowy-layout-fot-3

Serwis tvnplayer.pl przeszedł gruntowną przebudowę. Zostało zmienione właściwie wszystko począwszy od strony głównej, a skończywszy na prostych podstronach. W nowym layoucie ewidentnie widać kafelkowy styl projektowania witryn internetowych oraz wielki obrazki. Strona ta została dostosowana zarówno mniejszych ekranów jak i wielkich monitorów. Należy tutaj jednak zwrócić uwagę iż TVN nie przygotował wersji mobilnej, która w dobie dedykowanych aplikacji jest całkowicie zbyteczna.

tvnplayer-nowy-layout-fot-2

Jak wam się podoba nowy layoutu serwisu TVN Player?

Przeczytaj również

, , ,