Oto nowy TVN Player!

TVN Player od momentu swojej premiery rozwija się bardzo dynamicznie, a co najważniejsze oferuje interesujące treści. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych i najciekawszych portali VOD dostępnych w Polskim internecie, a ostatnie zmiany w layoucie kompletnie deklasują konkurencję.

tvnplayer-nowy-layout

Jesień dla większości osób kojarzy się pewnie z opadającymi kolorowymi liśćmi, początkiem roku szkolnego czy deszczowymi dniami. Znajdzie się też pewna grupa, która wraz z końcem lata zasiada w fotelach i włącza telewizor z niecierpliwością oczekując nowych serii popularnych programów telewizyjnych. Internauci w tym okresie również nie mogą narzekać bowiem ciągle rozwijający się rynek serwisów VOD wymusił na dostawcach treści publikowanie zupełnie za darmo programów do tej pory emitowanych tylko w TV na portalach internetowych. Tak więc TVN Player poza nowymi jeszcze bardziej wciągającymi produkcjami może pochwalić się również nowym wyglądem.

tvnplayer-nowy-layout-fot-3

Serwis tvnplayer.pl przeszedł gruntowną przebudowę. Zostało zmienione właściwie wszystko począwszy od strony głównej, a skończywszy na prostych podstronach. W nowym layoucie ewidentnie widać kafelkowy styl projektowania witryn internetowych oraz wielki obrazki. Strona ta została dostosowana zarówno mniejszych ekranów jak i wielkich monitorów. Należy tutaj jednak zwrócić uwagę iż TVN nie przygotował wersji mobilnej, która w dobie dedykowanych aplikacji jest całkowicie zbyteczna.

tvnplayer-nowy-layout-fot-2

Jak wam się podoba nowy layoutu serwisu TVN Player?

, , ,

Przeczytaj poprzedni wpis:
Redaktor naczelny portalu SpidersWeb zbanowany przez Google! Przemek Pająk umieszczał pirackie filmy video na portalu YouTube…

Na temat serwisu SpidersWeb.pl (nazywanego przez swoich właścicieli blogiem) miałem okazję już kilka razy się wypowiadać. Irytuje mnie to, że...

Zamknij