Redaktor naczelny portalu SpidersWeb zbanowany przez Google! Przemek Pająk umieszczał pirackie filmy video na portalu YouTube…

Na temat serwisu SpidersWeb.pl (nazywanego przez swoich właścicieli blogiem) miałem okazję już kilka razy się wypowiadać. Irytuje mnie to, że Polskie społeczeństwo jest tak głupie, żeby czytać tego typu portale internetowe na których manipulacja faktami to chleb powszedni. Mam nadzieję, że tego typu strony znikną z internetu równie szybko jak się tam pojawiły, tak jak kanał Przemka Pająka z serwisu YouTube!

Fot: Stuck in Customs, Flickr | CC.

Fot: Stuck in Customs, Flickr | CC.

Swego czasu redaktor naczelny portalu Spidersweb.pl publikował na kanale YouTube filmiki ze swoimi wystąpieniami na antenie telewizji TVN24 oraz TVN. Wszystkie te materiały były również publikowanego na łamach serwisu internetowego, który prowadził. Niby nic nadzwyczajnego ale jak się okazało filmiki te były nielegalnie dystrybuowane w internecie. Sprawa to została oczywiście zamieciona bardzo szybko pod dywan, konto zniknęło, a o wszystkim nikt nie napisał. Ja osobiście całkiem przypadkowo zorientowałem się iż doszło do tęgiego incydentu i oczywiście sprawę postaram się dogłębniej zbadać.

Faktem jest to iż kanał Przemka Pająka został skasowany przez Google o czym świadczą między innymi komunikaty takie jak ten:

skasowane-konto-youtube

Pojawiają się one przy próbie odtworzenia jakiegoś filmiku wrzuconego do internetu przez redaktora naczelnego Spidrersweb.pl. Więcej szczegółów w tej sprawie na razie nie znam ale postaram się dowiedzieć coś więcej jeżeli tylko otrzymam odpowiedź od osób bezpośrednio związanych z całą tą sprawą.

Komentarz Przemka Pająka:

TVN mnie zgłosił, a YouTube zablokował.

Przeczytaj również

, , , ,

Dodaj komentarz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments