Wojewódzki znowu na Facebooku! Zdecyduj się chłopie…

Pod koniec stycznia z Facebooka zniknął fan-page gwiazdy telewizji TVN – Kuby Wojewódzkiego. Długo jednak nie trzeba było czekać na wielki powrót syna marnotrawnego…

Jakież było moje zdziwienie kiedy dowiedziałem się, że Kuba Wojewódzki po spektakularnym zamknięciu swojego profilu na jednym z najpopularniejszych portali internetowych postanowił wrócić z zupełnie nowym fanpejdżem o bardzo wymownej nazwie: "Kuba Wojewódzki – Król TVN". Prawdę mówiąc to wiedziałem, że tak będzie ale gdzieś jeszcze tkwiła we mnie iskierka nadziei, że z Facebooka zniknął przynajmniej jeden producent spamu. Niestety z dniem dzisiejszym moje złudne marzenia prysły, jak bańka mydlana. Szkoda, że tak wcześnie bo przez te parę dni ubyło w moich aktualnościach naprawdę sporo śmieci…

kuba-wojewodzki-krol-tvn

Redaktorzy portalu NaTemat.pl postanowili zbadać dogłębniej całą sprawę i spytali samego Wojewódzkiego na temat wielkiego powrotu. Jego wypowiedź (którą możecie przeczytać poniżej) powinna zostać opublikowana w podręcznikach do języka Polskiego lub innych tego typu książkach nie rzadko zdarza się bowiem, żeby z ust tak wielkiej gwiazdy padało tak filozoficzne stwierdzenie:

"Wracam na Facebooka, gdyż staram się żyć z tego, co nie daje mi żyć. Z myślenia. Czego i innym życzę. A poza wszystkim dawno mnie tam nie było."

Ta wypowiedź gwiazdy TVN była tak genialna, że zmieniła nawet mój punkt patrzenia na nowy fanpejdż Wojewódzkiego. Może wreszcie do Kuby dotarło, że ludzie nie chcą oglądać śmieci i czytać po raz setny tych doskonale wszystkim znanych żenujących kawałów, ale poszukują wartościowego konektu, na miarę opublikowanego wyżej cytatu. Rozważam również zostanie jego fanem, ale coś czuję, że nie będzie to dobry pomysł. To co dzieje się na danej stronie nie zależy od jej prowadzącego ale od internautów, którzy niestety w dalszym ciągu reprezentują bardzo niski poziom, nawet kiedy publikują komentarze opatrzone własnym imieniem i nazwiskiem. Bardzo wątpię by zmieniło się to w ciągu kilku dni, a nawet lat. Wprowadzenie ograniczenia wiekowego również pewnie nie przyniesie oczekiwanej zmiany, spam jak był tak będzie dalej.

Źródło: NaTemat.pl, Fot: www.facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN.

Przeczytaj również

, ,