Wraca nowy odświeżony Kinomaniak.tv! To jednak nie koniec…

Pod koniec stycznia z sieci zniknął jeden z największych Polskich serwisów umożliwiający streaming plików video. Wtedy mało kto spodziewał się, że portal Kinomaniak.tv zostanie ponownie uruchomiony i to w zupełnie nowej odsłonie. Dziś już pozostaje tylko odliczać dni do jego premiery…

15 Marca 2013 roku o godzinie 20:00 ponownie zadebiutować ma serwis Kinomaniak.tv, który 29 stycznia 2013 roku został zamknięty z uwagi na wyrok jednego z Polskich sądów. Sprawa ta jest dość kontrowersyjna bowiem Francuska firma OVH, zaraz po ogłoszeniu decyzji Polskiego sądu natychmiast wyłączyła serwery należące do Kinomaniaka oraz skasowała ich zawartość bez uprzedniego poinformowania o tym fakcie właścicieli portalu. Zanim więc odpowiedni pracownicy zdążyli zareagować na zaistniałą sytuację minęło sporo czasu, a informacja o zamknięciu ich serwisu pojawiła się chyba na wszystkich portalach informacyjnych w Polskim Internecie. Spekulowano wtedy, że to już ostateczny koniec portalu Kinomaniak.tv i zastanawiano się czy i w jaki sposób firma zwróci pieniądze internautom, którzy wykupili konta Premium. Jak się jednak okazało, żadnych zwrotów nie będzie bowiem serwis ruszy ponownie i to w zmienionej szacie graficznej!

kinomaniak-tv

Oczywiście cały czas działa oficjalne konto strony Kinomaniak.tv na portalu Twitter: www.twitter.com/KinomaniakTV oraz fan-page na Facebooku: www.facebook.com/pages/KinomaniakTV. Są tam publikowane informacje dotyczące ponownego startu portalu. Działa również strona główna serwisu, która znajduje się pod adresem: www.kinomaniak.tv, gdzie dostępny jest licznik odliczający czas do premiery nowej odsłony Kinomaniaka.

Przestrzegamy również przed portalem www.filmmex.pl, który łudząco przypomina skasowaną w styczniu stronę Kinomaniak.tv oraz próbuje oszukać internautów informując iż umożliwia odzyskanie utraconego konta w tymże serwisie. Przedstawiciele Kinomaniaka poinformowali również, że jest to zwyczajna próba wyłudzenia danych!

Przeczytaj również

, , ,