Aktualizacja Windows Phone dostępna dla wszystkich! Microsoft naprawił błędy!

Parę dni temu pisałem o wstrzymaniu dystrybucji aktualizacji do Windows Phone 7.8 z powodu błędu w oprogramowaniu. Dziś dla wszystkich użytkowników mobilnych kafelków mam bardzo dobrą wiadomość. Microsoft poprawił swoje oprogramowanie i wydał ostateczną wersję, Windows Phone dla wszystkich, którzy do tej pory nie otrzymali WP 7.8!

Nowy build o numerze 7.10.8860.142 został udostępniony wszystkim osobom, które do tej pory nie miały dostępnej aktualizacji do najnowszej wersji mobilnego systemu Microsoftu oznaczonej numerem 7.8. Dystrybucja WP została rozłożona w czasie więc możliwe jest, że najnowsze oprogramowanie będzie dostępne dla niektórych osób w ciągu kilku najbliższych dni. Jedyne co jest pewno, to fakt iż aktualizacja jest naprawdę dostępna co udało mi się osobiście potwierdzić:

aktualizacja-wp

Informacje o tym, podał również portal Neowin.

Proces aktualizacji Windows Phone 7 został wstrzymany po wykryciu na początku lutego błędu o którym zresztą już pisałem pisać. Polega on na nieprawidłowym wyświetlaniu zawartości interaktywnych kafelków w Windows Phone 7.8 przez co smartphone potrzebuje znacznie więcej energii niż zwykle oraz pobiera bardzo duże ilości danych z internetu co znacząco wpływa na pomniejszenie wykupionego pakietu transmisji danych. Problem ten wydawał się dość prosty do rozwiązania, a spece z XDA Developers opisali kilka możliwości jego usunięcia. Niestety jak się okazało programiści Microsoftu. Problemy te najwyraźniej udało się usnąć, a gigant branży IT z Redmond nadrabia stracony czas…

A wy macie już dostęp do najnowszej aktualizacji Windows Phone? 

Przeczytaj również

, , ,