Klienci banku PKO BP dokonali już 100 000 transakcji za pośrednictwem aplikacji IKO

Karty płatnicze w najbliższym czasie będą odchodzić w zapomnienie na rzecz aplikacji płatniczych instalowanych na telefonach komórkowych. Rosnąca popularność IKO doskonale daje temu przykład…

iko

Klienci banku PKO BP korzystający z aplikacji IKO dokonali już za jej pomocą ponad 100 000 transakcji na łączną kwotę przekraczającą 26 milionów złotych. Co ciekawe program ten najczęściej był wykorzystywany do wypłat pieniędzy z bankomatów identycznie jak miało to miejsce w przypadku debiutu plastikowych kart płatniczych w Polsce. Oczywiście IKO oferuje znacznie większe możliwości i umożliwia między innymi przeprowadzanie transakcji w sklepach internetowych (ta opcja również cieszyła się sporą popularnością) oraz tych tradycyjnych. Niewątpliwie aplikacja ta to jeden z największych sukcesów Polskiego banku i znakomity przykład na to jak wielki wpływ na życie codzienne może mieć informatyka i kilka linijek kodu.

Konkurs dla użytkowników aplikacji IKO

Z racji przeprowadzenia przez klientów banku PKO BP 100 000 transakcji za pomocą aplikacji IKO wszyscy jej użytkownicy mogą wziąć udział w konkursie przygotowanym we współpracy ze sklepem internetowym empik.com oraz smyk.com. Pierwszy etap tej zabawy potrwa od 19 sierpnia do 1 września (lub do wyczerpania puli nagród). Wszystkie osoby zainteresowane mogą wygrać 200 kart prezentowych o wartości 20 zł każda. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy podczas trwania całej zabawy przeprowadzić w jednym z wybranych sklepów transakcję na minimalną kwotę 50 zł. Nagrody zdobędzie 100 najszybszych klientów empik.com oraz smyk.com.

Oczywiście w planach jest również zorganizowanie drugiego etapu konkursu, który odbędzie się w dniach 2-30 września 2013 roku. Na laureatów będzie czekać 66 nagród w sklepie empik.com oraz smyk.com. Do wygrania w każdym z dwóch portali będą: 2 eKarty po 500 zł, 10 eKart po 250 zł, 20 eKart po 100 zł oraz 100 eKart po 50 zł. Co ciekawe w zabawie tej mogą wziąć również osoby, które dotychczas nie korzystały z płatności IKO jedyny warunek to aktywacja owej aplikacji podczas trwania konkursu banku PKO BP (19 sierpień – 30 wrzesień).

Przeczytaj również

,