Do sieci wyciekł film promujący najnowszy telefon Google czyli Motorolę Moto X

Na temat telefonu Motorola Moto X opracowanego wspólnie przez Google i Motorolę wiemy coraz więcej. Choć do premiery tego urządzenia pozostało jeszcze trochę czasu to do sieci już dziś wyciekł film promujący telefon Google, a w raz z nim cała seria zdjęć!

motorola-moto-x-2

Motorola Moto X to telefon, który w ostatnim czasie zaczął wzbudzać całkiem sporo kontrowersji związanych z polityką Google i Androidem. Przyznam szczerze do takiego rozwoju sytuacji zdążyłem się już nawet przyzwyczaić bowiem codziennie jesteśmy bombardowani newsami na temat rzekomego szpiegowania internautów przez Google. 

motorola-moto-x-3

Wracając jednak do samego urządzenie, które ma za zadanie postawić na nogi upadającego giganta na rynku telefonów komórkowych to muszę przyznać, że sprzęt ten prezentuje się całkiem ciekawie. Oczywiście główną jego zaletą jest najnowsza wersja Androida i niemal pewna aktualizacja oprogramowania systemowego. Smartphone ten został wyprodukowany przez firmę podlegającą bezpośrednio Google więc na pewno na Motorolę Moto X trafi jeszcze kilka nowszych wersji zielonego robota.

motorola-moto-x-4

Motorola Moto X została wyposażona w:

  • dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 Pro taktowany zegarem 1,7 GHz,
  • wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli,
  • 2 GB pamięci RAM,
  • 16 GB pamięci flash,
  • aparat fotograficzny o rozdzielczości 10 Mpix.

Jak widać telefon ten może pochwalić się całkiem dobrymi podzespołami i wydaje mi się, że zyska całkiem sporą grupę fanów. Na dzień dzisiejszy nie pozostaje jednak nic innego jak tylko czekać na końcówkę sierpnia, kiedy to Google oficjalnie odsłoni wszystkie karty związane z Motorolą Moto X.

Przeczytaj również

, , , , ,