Wyciekło zdjęcie jednego z flagowych telefonów Nokii. Poznajcie Lumie 1020

Flagowe telefony prezentowane przez Nokię ostatnio budzą bardzo dużo emocji związanych oczywiście z bardzo udaną serią smartphone’ów pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone. Do rodziny Lumii tego lata dołączy wiele nowych telefonów między innymi Lumia 1020 Pureview.

Fot: nokia_fan, Flickr | CC.

Fot: nokia_fan, Flickr | CC.

Nokia Lumia 1020 znana jest między innymi z bardzo dobrego aparatu wyposażonego w 41 Mpix matrycę oraz wspieranego przez specjalną aplikację Nokia Camera Pro. Smartphone ten ma zostać zaprezentowany przez Finów dopiero za tydzień podczas konferencji, która odbędzie się w Nowym Jorku. Tajemnicy związanej z najnowszym produktem z serii Lumia nie udało się jednak zachować bowiem do sieci wyciekły zdjęcia tego urządzenia, które zostały opublikowane na portalu Twitter przez użytkownika @evleaks.

lumia-1020 lumia-1020-tyl

Niestety na podstawie materiałów, które wyciekły nie jesteśmy w stanie określić jakiś szczegółów związanych z tym urządzeniem. Wiemy jedynie tyle, że telefon ten będzie działać pod kontrolą systemu Windows Phone 8 oraz jego użytkownicy dostaną od Nokii specjalną aplikację do obsługi aparatu fotograficznego.

Według wielu sugestii Nokia Lumia 1020 zwana również jako EOS będzie wyposażona w podzespoły podobne do tych, które zostały użyte przy produkcji Lumii 920 ale telefon ten będzie miał większy wyświetlacz, prawdopodobnie o przekątnej 5,3 cala.

Źródło: Twitter.

Przeczytaj również

, , , , , ,