Deezer obniża ceny. Nareszcie!

Deezer to jeden z najpopularniejszych serwisów służących do stramingu muzyki. Na całym świecie z usług tej korzysta kilka milinów osób i niestety trochę za nią przepłacają…

Do tej pory abonament Deezera kosztował w Polsce 29.99 zł (pakiet Premium+) oraz 14.99 (pakiet Premium) oczywiście opłaty w tej wysokości przedłużały ważność konta tylko o jeden miesiąc. Jak pewnie wiecie, nie była to jedna z najtańszych ofert na rynku z tego segmentu. Słuchając właściwie dokładnie tych samych piosenek w identycznej jakości ale za pośrednictwem aplikacji WIMP można było w ciągu miesiąca zaoszczędzić około 10 zł! Dla jednych to pewnie dużo, a dla innych mało, jednak gdy kwotę tą pomnoży się przez 12 to okaże się, że uzbierała się całkiem duża kupka pieniędzy wyrzuconych w błoto. Na szczęście Deezer postanowił zmienić swój starty na tle konkurencji dość nie aktualny cennik na nowy, agresywnie atakując swojego głównego konkurenta czyli serwis WIMP. Tak więc według nowych cen za pakiet Premium+ zapłacimy tylko 19.99 zł natomiast pakiet Premium będzie kosztował bagatela 9.99 zł oczywiście w skali miesiąca.

deezer-logo

Jeżeli zdecydujecie się na wykupienie droższego abonamentu czyli pakietu Premium+ to będziecie mieli dostęp do praktycznie wszystkich opcji jakie udostępnia Deezer czyli pobieranie muzyki, słuchanie radia offline, możliwość przewijania i zatrzymywania utworów itd. Przyznam, że swego czasu skusiłem się na wykupienie tego abonamentu i byłem bardzo zadowolony z usług Deezera pomimo tego, że nie korzystam z sieci Orange ale Play. Tańszy pakiet Premium oferuje dostęp do całej bazy plików muzycznych co ciekawe w najwyższej jakości MP3 do 320 Kb/s, mamy również dostęp do konsoli mixowania utworów nie możemy za to słuchać muzyki za pośrednictwem smartphone'u czy innego mobilnego urządzenia oraz zapisywać piosenek. Jednym słowem jeżeli chcecie za pośrednictwem tego pakietu korzystać z oferty Deezera to musicie mieć po pierwsze dostęp do komputera, po drugie dostęp do łącza internetowego.

Oczywiście dostępny jest również darmowy pakiet Discovery, który wymaga tylko założenia konta lub zalogowania się przez Facebooka w serwisie www.deezer.com. Niestety nie oferuje on zbyt wielu funkcji, tak więc należy się liczyć z emisją reklam pomiędzy utworami, brakiem możliwości ich przewijania oraz brakiem możliwości odtwarzania muzyki z poziomu jakiegokolwiek urządzenia mobilnego chyba, że za takowe uznajecie laptopa.

Przeczytaj również

,