Komentarz Mariusza Max Kolonko i Przemka Pająka na temat programu PRISM. TVN 24 kpi ze swoich widzów

Wczoraj opisywałem kuriozalną rozmowę z Przemkiem Pająkiem, która miała miejsce na antenie stacji TVN24. Redakcja zakpiła sobie w ten sposób ze swoich widzów o czym zresztą już miałem okazję pisać. Natomiast dzisiaj w serwisie YouTube pojawił się komentarz Mariusza Max Kolonko na ten temat, z którego wreszcie dowiedziałem się czegoś sensownego.

Fot: Ernst Moeksis, Flickr | CC.

Fot: Ernst Moeksis, Flickr | CC.

To co wczoraj powiedział redaktor naczelny portalu SpiderSweb.pl na antenie TVN24 można skrócić właściwie do jednego zdania. Brak jakiejkolwiek sensownej zawartości merytorycznej oraz nieudolna próba wypowiedzenia się na temat aspektów technicznych całego tego procederu właściwie podważa kompetencje redakcji stacji TVN24 bo przecież nie Przemka Pająka, który w ogóle ich nie posiada.

Komentarz Mariusza Max Kolonko na kanale Max TV:

Komentarz Przemka Pająka na antenie stacji TVN24:

Co prawda Mariusz Max Kolonko również nie jest programistą ani osobą związaną z informatyką ale jest dziennikarzem i do swojego programu emitowanego na kanale Max TV odpowiednio się przygotował czego nie zrobił ekonomista – Przemek Pająk. Brak profesjonalizmu i wykształcenia dziennikarskiego dotyczy nie tylko redaktora naczelnego portalu SpidersWeb.pl ale całego tego „pseudo” bloga.

Niestety w polskim internecie jak na razie nie istnieje portal o nowych technologiach, który byłby redagowany przez zawodowych dziennikarzy, a nie amatorów, którzy nie mają bladego pojęcia o dziennikarstwie. Mama nadzieję, że w przyszłości się to zmieni i wreszcie Polacy doczekają się sensownego serwisu.

Jakie wy macie zdanie na ten temat?

Przeczytaj również

, , , , , , ,