NC+ staje się faktem…

Już jutro zostanie uruchomiona nowa oferta programowa telewizji N i Cyfry+. Na co więc mogą liczyć klienci?

ncplus

W zasięgu darmowej telewizji naziemnej znajduje się już całkiem spora liczba osób. Dzięki cyfryzacji przeciętny Kowalski w swoim domu ma dostęp obecnie do 16 kanałów co najważniejsze zupełnie darmo! Pewnie z wielu z was pamięta jeszcze czasy kiedy na stoliku w salonie stał duży kineskopowy telewizor, a na nim dostępne były 3-4 kanały z 7 ogólnie nadawanych. Telewizja satelitarna oraz kablowa była wtedy naprawdę luksusem. Wysoka jakość obrazu oraz wiele przeróżnych stacji to było naprawdę coś. Obecnie w dobie Internetu, oraz naziemnej telewizji cyfrowej oferty platform satelitarnych oraz popularnych kablówek nie robią już takiego wrażenia jak kiedyś. O klienta należy więc zawalczyć ceną jak i jakością, z czego doskonale zdają sobie sprawę szefowie N-ki oraz Cyfry+. Przyznam szczerze, że przygotowali oni całkiem ciekawą ofertę i z niecierpliwością czekami kiedy będę mógł z niej skorzystać oczywiście jako dotychczasowy abonament spółki Canal+.

Według wszelakich zapowiedzi dostęp do nowej oferty programowej będzie możliwy od godziny 12:00, 21 Marca 2013 roku – nie ma to jak fajny prezent na początek wiosny ;-). Pomimo tego, że w momencie pracy nad tym artykułem nowa oferta NC+ jeszcze nie wystartowała w Internecie i tak znajduje się bardzo wiele przecieków na jej temat.

Cena

Tak więc można się dowiedzieć, że najtańsze pakiet będzie dostępny w cenie 39 zł/miesięcznie co z punktu widzenia starych abonentów Cyfry+ nie jest dobrą informacją. Przed fuzją mieli oni dostęp do pakietu Start HD za który miesięczna opłata wynosiła symboliczne 14 złotych. Co więcej była również dostępna opcja Kompakt HD w cenie 38 zł.

Kanały HD

Z materiałów reklamowych dotyczących NC+ można dowiedzieć się również wielu innych bardzo interesujący informacji. Między innymi wiadomo, że abonament nowej oferty NC+ będzie miał dostęp do 50 kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości – HD. Nie wiadomo jeszcze, po wykupieniu którego pakietu będą one wszystkie dostępne i jaka będzie cena za ich oglądanie. Dla porównania konkurencja w postaci Cyfrowego Polsatu oferuje tylko 36 kanałów HD. Podobne oferty mają również inne firmy działające na Polskim rynku.

Strona NCplus.pl – niestety jeszcze nie dostępna…

ncplus-pl

Działa również strona www.ncplus.pl, na której w momencie pracy nad tym artykułem znajduje się tylko formularz umożliwiający przesłanie swoich danych pracownikom NC+, którzy według obietnic zaraz po starcie nowej oferty natychmiast się skontaktują z klientami, którzy się zgłosili. Strona telewizji N – www.n.pl oraz Cyfry+ – www.cyfraplus.pl w dalszym ciągu działają, ale prawdopodobnie po starcie nowej oferty prawdopodobnie będą przekierowywać internautów na nowy adres – www.ncplus.pl.

Na razie pozostaje nam tylko czekać na nową ofertę i po cichu liczyć na jakieś ciekawe niespodzianki. Więcej informacji na ten temat napiszę jutro, a tym czasem do zobaczenia!

Przeczytaj również

, , , ,