Tego jeszcze nie było. Prezes NC+ prosi o spotkanie twórcę Anty NC+!

„Ludzie… dziś cały dzień poza domem spędziłem i wchodzę tu teraz a tu niebawem 20 000 i dodatkowo coś o prezesie. Może mi ktoś wyjaśnić to?” – tak w pierwszej chwili list od prezesa NC+ skomentował założyciel znanego już na całą Polskę fan-page Anty NC+… Przyznam szczerze, że pierwszy raz spotykam się z czymś takim w Polskim Internecie…

nc

Na temat wpadki zarządu NC+ miałem okazję już kilka razy pisać. Zresztą sprawę tą poruszyły nie tylko mnie ale prawie wszystkie serwisy informacyjne w Internecie. Siła portali społecznościowych jeszcze nigdy nie była tak wielka jak jest obecnie, a przykładem tego jest list wysłany przez prezesa NC+ do założyciela strony Anty NC +:

nc+-list-do-anty-nc+

Zarząd Canal+ oraz spółki ITI dość poważnie potraktował krytykę jaka spadła na nową ofertę i postanowił nie tylko zaprosić założyciela „Anty NC+” na spotkanie ale opłacić wszelkie koszty dotarcia do Warszawy i pobytu w stolicy: „Mój zespół chętnie skontaktuje się z Panem w kwestii zaaranżowania podróży i pobytu w Warszawie”. Co więcej w spotkaniu ma osobiście uczestniczyć sam prezes rady nadzorczej Julien Verley! Pytanie tylko czy jest to zwykłe zagranie marketingowe czy rzeczywista chęć wysłuchania postulatów przeciwników nowej oferty telewizji satelitarnej.

Wielu internautów twierdzi, że tego typu reakcja NC+ jest zbyt piękna żeby mogła być prawdziwa. Nie ma zresztą co ukrywać, że zarządowi Canal+ oraz spółki ITI pali się grunt pod nogami, a oni chcą go jak najszybciej ugasić, aby zachować dotychczasowe posady. Sam zainteresowany po ochłonięciu i przeczytaniu lista cała sprawę skomentował tak: „Wszystko już wiem… w tej chwili tyle mogę napisać. Ze wszystkim trzeba się przespać. Pozdrawiam Was (…)”. Ciekawe czy zdecyduje się na spotkanie z zarządem NC+ oraz ich prawnikami, bo na pewno zleci się ich cała chmara.

W sieci ponownie rozgorzała dyskusja na temat nowej oferty NC+. Piszą już o tym właściwie wszyscy, a coraz więcej osób jest zbulwersowanych nowym cennikiem i swoje niezadowolenie wygłasza coraz głośniej między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych, które obecnie przeżywają chyba szczyt swojej popularności.

No cóż, na tą chwilę trzeba czekać na decyzję założyciela „Anty NC+” jeżeli zdecyduje się na spotkanie z zarządem NC+ to na pewno będę śledził wynik tej rozmowy, głównie z powodu tego, że sam korzystam z usług dawnej Cyfry+. Mam nadzieję, że coś uda się wynegocjować…

Przeczytaj również

, , , , , , ,