Zamów YouTube na płytach DVD, Google wymyśl coś nowego! – Czyli żarty na Prima Aprilis

Dziś pierwszy Kwietnia czyli Prima Aprilis, święto szczególne dla Google, który jak co roku dba o to by internauci ani trochę nie zapomnieli o dzisiejszej dacie w kalendarzu…

google-prima-aprilis

Oczywiście jak zwykle pierwszego kwietnia można było się spodziewać wielu kawałów serwowanych przez pracowników Google, którzy właśnie dziś ogłaszają opracowanie rewolucyjnych technologii czy nowych produktów na pierwszy rzut oka praktycznie niemożliwych do zrealizowania. Tak jak i w zeszłym roku gigant branży IT z Mountain View zaserwował nam bardzo wiele ciekawych informacji, niestety nie do końca nowych i takich „rewolucyjnych”. Pracownikom Google najwyraźniej zabrakło weny bowiem część kawałów została już zaprezentowana…

Zakup YouTube na płytach DVD…

Ten filmik już na pewno wszyscy znacie pojawił się dokładnie rok temu, ale okazał się tak dobry, że i tegoroczne święto Prima Aprilis nie mogło się bez niego odbyć.  Dobrze, że Google nie skasował swoich dawnych kawałów z YouTube!

Swoją drogą to gdyby faktycznie istniała możliwość zakupu całej kolekcji YouTube na jakimś nośniku danych to nawet bym się skusił, ale pod warunkiem, że nie były by to płyty DVD – ta technologia jest strasznie przestarzała!

Poznajcie plany dotyczące rozwoju portalu YouTube na najbliższe 10 lat!

Jesteście ciekawi jakie cele przed sobą postawił zespół programistów odpowiedzialnych za rozwój portalu YouTube? Jeśli tak to tylko i wyłącznie dziś macie okazję dowiedzieć się od samych pracowników Google o szczegółach dotyczących jednego z najpopularniejszych serwisów internetowych udostępniających filmy Video w sieci:

A może Windows Gmail Blue?

Czyżby  nie było ciekawie gdyby dość starty wygląd naszej skrzynki pocztowej Gmail nagle przeszedł metamorfozę? Czytanie maili zarówno tych mniej ciekawych czyli reklam oraz tych ważnych było by o wiele przyjemniejsze niż jest obecnie! Tak więc zapraszam was do poznania szczegółów dotyczących nowego projektu o nazwie Gmail Blue:

Google Nose! Poczuj zapachy przez monitor

To jest usługa na którą naprawdę długo czekałem. Wreszcie przed programistami otwarły się nowe możliwości i nowe pomysły na aplikacje, które zmienią świat i to w dosłownym znaczeniu tego słowa! Jeżeli więc macie trochę wolnego czasu i oczywiście odpowiednią wiedzę, to zapraszam do zapoznania się z całym API owego projektu i do działa!

A to już kiedyś było… Rewolucja w Google Maps!

Lubice podróżować jeśli tak to może zainteresuje was mapa skarbów oczywiście opracowana przez giganta branży IT z Mountain View i bynajmniej nie jest to żart na pierwszego kwietnia…

Przeczytaj również

, , , , , , , , , , , , , ,