CherryFramework 4.0 – dodawanie wykresów oraz obsługa shortcode

Podsumowując

Na podstawie wyżej opisanych możliwości jakie dają nam wtyczki oraz CherryFramework można dojść do wniosku, że jest to całkiem potężne narzędzie dające duże możliwości dostosowania strony internetowej do konkretnych wymogów. Gdyby nie problem z niektórymi opcjami, można było by również stwierdzić iż wszystkie z przedstawionych dzisiaj wtyczek są niezależne od frameworku. Ale nawet bez tych paru opcji Cherry Chatrs pozwala wzbogacić stronę www dynamicznymi wykresami.

Kiedy przygotowywałem ten artykuł odnalazłem wiele shortcodes z których nigdy nie korzystałem wcześniej. Są to naprawdę bardzo ciekawe rozwiązania do dodawania nowych funkcjonalności na stronie internetowej, a dzięki wtyczkom Cherry Shortcodes i Cherry Shortcode Templater można wszystko również modyfikować i dostosować do własnych potrzeb.

Mam nadzieję, że po lekturze tego artykułu zachęciłem wszystkich do przetestowania oraz użycia samego CherryFramework.

Gościnnie autorem wpisu jest Janusz Kaminski. Specjalista działu marketingu firmy TemplateMonster. W branży IT pracuje od 5 lat. Posiada doświadczenie w SEO, marketingu internetowym. Oprócz tego interesuje się projektowaniem internetowym.

Strony: 1 2 3 4 5 6

Przeczytaj również

, , , , , , , , ,