Centrum powiadomień w Windows Phone 8.1 oraz premiera OneDrive czyli odświeżonej chmury, Microsoft nie traci czasu…

Programiści w Redmond, Seattle oraz innych biurach Microsoftu jak widać po ostatnich dniach nie lubią marnować czasu i pracują bardzo intensywnie nad rozwojem produktów oferowanych przez jedną z największych korporacji w branży IT. Zapowiada się bardzo ciekawa wiosna…

Fot: Clinton Jeff, Flickr | CC.

Fot: Clinton Jeff, Flickr | CC.

Centrum powiadomień w Windows Phone 8.1

Centrum powiadomień w mobilnym systemie Microsoftu to chyba najbardziej wyczekiwana nowość tej wiosny. Wreszcie użytkownicy Windows Phone 8 po aktualizacji swoich smartphone’ów będą mieli do czynienia z pełnoprawnym systemem mobilnym o którym do tej pory nie dało się tak powiedzieć, zwłaszcza kiedy popatrzymy się na wersję siódmą wydaną tylko po to aby ucieszyć inwestorów. Nie ma zresztą się co tutaj oszukiwać gdyby nie doskonałe aplikacje oraz telefony Nokii dzisiaj nie mówilibyśmy o sukcesie mobilnej platformy Microsoftu i bardzo wątpię, że znalazło by się tyle cierpliwych osób, które aż 4 lata czekałyby na przystosowanie Windows Phone’a do obecnych realiów rynkowych. Dzisiaj system ten jest naprawdę świetny i powoli przepaść technologiczna pomiędzy Androidem oraz iOS’em zostaje zasypywana.

A tak prezentuje się nowe centrum powiadomień, które zostało zaimplementowane w Windows Phone 8.1 (tak dla przypomnienia to wszystkie smartphone’y z WP 8 dostaną tą aktualizację):

OneDrive i dodatkowe bonusy czyli odświeżenie chmury Microsoftu

Microsoft nie zapomniał również o swoich dotychczasowych klientach korzystających z chmury SkyDrive, która niestety z powodu przegranego pozwu sądowego musiała zmienić nazwę. Jednak nie ma co tragizować bowiem korporacja z Redmond chcąc zrekompensować wszystkim te niedogodności przygotowała całkiem ciekawe bonusy takie jak 100 GB darmowej przestrzeni (wystarczy zalogować się do swojego konta na tej stronie: www.onedrive.com – warto się pospieszyć!) oraz wiele innych ciekawych promocji takich jak na przykład darmowe 3 GB za synchronizacje zdjęć z telefonu, czy inne ciekawe bonusy choćby za synchronizację plików znajdujących się na komputerze PC lub Mac.

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będzie więcej podobnych akcji ;)

Przeczytaj również

, , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Pin It on Pinterest