Pierwsza część Wiedźmina dostępna na CDP.pl za 4.99!

Kwestią czasu było odblokowanie w promocyjnej cenie kultowej gry Polskiego studia czyli pierwszej części Wiedźmina, choć muszę przyznać, że wczoraj zastanawiałem się przez jakiś czas czy CD Projekt nie zawiesił za wysoko poprzeczki. Dziś przed południem jednak się udało i wszyscy fani Andrzeja Sapkowskiego mogą cieszyć się pierwszą częścią Wiedźmina za 4.99!

Fot: CDP.pl

Fot: CDP.pl

Grę oczywiście można probrać na portalu Cdp.pl ale radzę się pospieszyć ponieważ promocja jest ograniczona czasowo i kończy się po godzinie 23, 28 lutego. Oczywiście poza Wiedźminem znajdziecie również inne tytuły w promocyjnej cenie takie jak Gothic 3Flashback czy S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo. Reszte gier objętych promocją możecie kupować oczywiście do końca tego weekendu czyli 2 Marca. Mi natomiast nie pozostaje nic innego jak życzyć wszystkim udanej zabawy ;-)

CD Projekt

CD Projekt SA (początkowo Optimus SA) – polska spółka akcyjna, producent gier komputerowych.

Spółka istniała pod swoją pierwszą nazwą w okresie 1988-2011. W latach 90. była jednym z największych producentów komputerów klasy PC w Polsce, który następnie poszerzył działalność na produkcję kas fiskalnych, dostarczanie zintegrowanych rozwiązań informatycznych dla urzędów i dużych przedsiębiorstw oraz stworzył jeden z wiodących polskich portali internetowych Onet.pl.

Po podziale i kolejnych przekształceniach struktury kapitałowej, Optimus SA przejął CD Projekt Investment i skoncentrował się prawie wyłącznie na produkcji, lokalizacji i dystrybucji gier komputerowych.

Przeczytaj również

, , , , ,

Dodaj komentarz

guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Pin It on Pinterest