Wiedźmin 2 oraz inne gry znowu na wyprzedaży. CDP.pl kontynuuje swoją akcję promocyjną!

Po wczorajszej wyprzedaży gier Polskiego studia podczas której padły serwery, CDP.pl postanowiło przedłużyć promocję na kolejny dzień. Tak więc wszyscy, którym nie udało się zakupić wymarzonych tytułów mają jeszcze szansę bowiem na liście dalej znajdują się znakomite produkcje takie jak Wiedźmin 2, czy Gothic za jedyne 9.99!

Fot: CD Projekt

Fot: CD Projekt

Wspomniana wyprzedaż tyczy się oczywiście internetowego sklepu CD Projekt – cdp.pl i będzie trwać do północy 11 lutego 2014. Warto się spieszyć bowiem jest bardzo wielu chętnych co powoduje problemy w funkcjonowaniu serwerów, które zwyczajnie złapały "zadyszkę".

CD Projekt SA (początkowo Optimus SA) – polska spółka akcyjna, producent gier komputerowych.

Spółka istniała pod swoją pierwszą nazwą w okresie 1988-2011. W latach 90. była jednym z największych producentów komputerów klasy PC w Polsce, który następnie poszerzył działalność na produkcję kas fiskalnych, dostarczanie zintegrowanych rozwiązań informatycznych dla urzędów i dużych przedsiębiorstw oraz stworzył jeden z wiodących polskich portali internetowych Onet.pl.

Po podziale i kolejnych przekształceniach struktury kapitałowej, Optimus SA przejął CD Projekt Investment i skoncentrował się prawie wyłącznie na produkcji, lokalizacji i dystrybucji gier komputerowych.

Miłych zakupów ;-)

Źródło: CDP.pl, Twitter, Wikipedia.pl.

Przeczytaj również

, , , ,

Dodaj komentarz

guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Pin It on Pinterest