Nokia przygotowuje się do premiery nowego telefonu! Kolejny ficzerfon…

Już w środowy ranek 24 Kwietnia będzie miała miejsce premiera nowej zabawki finów. Tym razem według przecieków jakie wypłynęły do sieci będziemy mieli okazję poznać telefon z dolnej półki. Ciekawe jak zareagują na niego konsumenci?

Jak na razie bardzo niewiele wiadomo, na temat środowej konferencji Finów. Po Internecie krąży tylko jedno zdjęci nowego telefonu od Nokii na którym zresztą widać, że będzie on wyposażony w fizyczną klawiaturę. Według wielu spekulacji nie będzie to komórka funkcjonująca pod kontrolą systemu Windows Phone ponieważ zaproszenia na jej prezentację zostały rozesłana przez oddział Nokia Mobile, który zajmuje się produkcją i sprzedażą prostych telefonów tak zwanych ficzerfonów. Za smartphone’y z serii Lumia, działające pod kontrolą systemu Windows Phone odpowiedzialny jest oddział Nokia Smart Devices.

nokia-telefon

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo jedynie tyle, że może to być telefon z serii Asha. Należy jednak pamiętać, że spekulacje te mogą być całkowicie błędne. Do środy pozostało bardzo mało czasu więc pewnie nic nowego się nie dowiemy, przyznam szczerze, że Nokia trochę zaskoczyła dziennikarzy oraz blogerów.

Jeżeli uda mi się coś więcej dowiedzieć w tej sprawie, to od razu podzielę się z wami tą informacją, a jeżeli nie to zapraszam w środowe popołudnie…

Źródło/Fot: www.conversations.nokia.com/2013/04/22/whats-up-at-nokia.

Przeczytaj również

, , , ,

Dodaj komentarz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Pin It on Pinterest