Właśnie rozpoczęliśmy wspólną przygodę!

Witam Cię serdecznie w gronie subskrybentów newslettera i dziękuję za okazanie tak dużego zaufania! Mam nadzieję, że krok ten rozpocznie naszą wspaniałą relację związaną ze wspólnym eksplorowaniem tajników świata IT.

Tak jak obiecałem, będę wysyłał do Ciebie informacje o nowych ciekawych artykułach publikowanych na blogu oraz, raz na jakiś czas dodatkowe informacje przeznaczone tylko dla subskrybentów newslettera. Mam nadzieję, że wszystkie te materiały pomogą Ci w poszerzeniu Twoich zainteresowań związanych z programowaniem oraz branżą IT. Obiecuję, że nie będzie żadnego spamu, a będą do Ciebie trafiały tylko wartościowe informacje!

Jeszcze raz dziękuję Ci za obdarzenie mnie takim zaufaniem – zrobię wszystko aby Ciebie nie zawieźć

Dodaj mój adres email lukasz.dudzinski@strefakodera.pl, do listy zaufanych odbiorców w Twojej skrzynce pocztowej. W przeciwnym wypadku moje wiadomości mogą zostać zatrzymane na etapie systemu antyspamowego i nigdy nie trafić do Ciebie.

Co jeszcze możesz zrobić?

Będę czuł się zaszczycony jeśli dołączysz do grona fanów bloga na portalu Facebook oraz Twitter. Fanpage znajdziesz pod adresem fb.com/StrefaKoderaPL i twitter.com/StrefaKoderaPL. Wystarczy kliknąć magiczny przycisk „Lubię to!” lub „Obserwuj”.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie funkcjonowania bloga, ciekawe pomysły na artykuły lub jakiekolwiek inne sprawy – pisz śmiało! :)

Pozdrawiam,
Łuaksz Dudziński, autor bloga StrefaKodera.pl.

PS: Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz to zrobić, odpowiadając na wysyłane przeze mnie maile w ramach newslettera. Będzie mi bardzo miło, jeśli dasz o sobie znać!

Pin It on Pinterest