Hej, zapraszam na 4Developers 2019!

Po raz kolejny ponad 2000 uczestników i niemal 100 cenionych w branży IT ekspertów, wspólnie spotka się w jednym miejscu! Przed nami ogromne, interdyscyplinarne spotkanie polskiej społeczności programistycznej. W ciągu jednego dnia specjaliści i pasjonaci IT będą mogli uczestniczyć w niemal 100 praktycznych prelekcjach. Wszystko to już 8 kwietnia 2019 w Warszawie gdzie odbędzie się tegoroczna edycja 4Developers!

Konferencja 4Developers.

Interdyscyplinarność to domena Festiwalu

4Developers wyróżnia niezmienna od lat formuła – kilkanaście ścieżek zbudowanych wokół wybranych języków programowania. Różne technologie i najświeższe tematy z branży IT w jednym miejscu. Każdej ze ścieżek tematycznych towarzyszy grono ekspertów, którzy dbają o wysoki poziom merytoryczny przedstawianych w agendzie tematów. Na Festiwalu gromadzą się liczni przedstawiciele społeczności programistycznych z całej Polski – to niepowtarzalna okazja, by zawrzeć nowe znajomości i być na bieżąco z trendami ze środowiska IT. 

Festiwalowy charakter 4Developers wynika przede wszystkim z otwartej atmosfery, która panuje podczas wydarzenia. Na tej konferencji eksperci chętnie dyskutują z uczestnikami, a prelegenci starają się odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania. Mnóstwo przestrzeni do chilloutu, niezapomniane i bogate w networking Before Party oraz festiwalowe atrakcje sprawiają, że nawiązywanie nowych znajomości staje się niesłychanie proste! 

Cloud Computingi Data Science– nowości w agendzie

Nad wysokim poziomem wykładów, które pojawią się na 4Developers 2019, czuwa Rada Programowa, złożona z czołowych polskich ekspertów z branży IT. Każdy ekspert czuwa nad konkretną ścieżką tematyczną. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mogli udać się na wykłady i warsztaty w ramach 13 różnych ścieżek

.NET, Architektury aplikacji, Bottega IT Minds, Bottega Frontend, C++, Cloud Computing, Data science, Java, JavaScript, PHP, Python, Mobile, Soft Skills & business relations

Po raz pierwszy na Festiwalu 4Developers pojawią się ścieżki: Cloud Computing i Data Science. Natomiast swój wielki powrót będzie mieć ścieżka Mobile, którą przygotuje Joanna Lamch.

Bilety i zgłoszenia jako prelegent

Jeśli już teraz jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału w kwietniowej konferencji 4Developers 2019, to masz dwa wyjścia. Możesz od razu kupić bilet na stronie 4developers2019.evenea.pl lub trochę poczekać i wziąć udział w konkursie, który będę organizował na blogu (żeby zwiększyć swoje szanse gorąco zachęcam do zapisu na newsletter ;)).

Natomiast dla osób, którym znudziło się już zwykłe „chodzenie” po konferencjach IT mam propozycję zgłoszenia swojej własnej prelekcji. Możecie to zrobić pod tym adresem: cfp.4developers.org.pl/warszawa. Powodzenia!

Konferencja 4Developers 2019 została objęta przeze mnie patronatem medialnym. Obserwujcie więc bloga bo już niedługo będę miał dla Was zupełnie darmową wejściówkę!

Przeczytaj również

, , , , , , , ,