Jubileuszowa edycja największej konferencji o Java – JDD!

Już za niecałe dwa tygodnie – 12 października, startuje jubileuszowa konferencja o tematyce Java. Mowa oczywiście o JDD, który w tym roku wyjątkowo odbędzie się online. Super społeczność i niesamowita atmosfera to wspólny mianownik tego wydarzenia! A wiem co mówię, bo kilka razy miałem przyjemność zobaczyć to wszystko na własne oczy…

W tym roku dodatkowo czeka na Was sporo różnych niespodzianek: urodzinowe bluzy, kraftowe piwo, dostęp do nagrań prezentacji (również po zakończeniu konferencji), wspólne dyskusje i sesje Q&A z prelegentami i wiele innych atrakcji. Nie zapominajmy również o „standardowych” elementach programu, trzech ścieżkach tematycznych oraz całej masie wartościowych prelekcji na wszystkich poziomach zaawansowania. Myślę, że długo nie będziecie przekonywać swojego managera do tego, aby poświęcić nieco funduszy firmowych i zainwestować w Wasz rozwój. Skądś trzeba czerpać wiedzę, inspiracje i rozeznanie wśród światowych trendów, które już niedługo przyjdą do Polski. Będziecie wtedy o krok do przodu przed konkurencją! 

Java to jedna z najpopularniejszych technologii. Wykorzystywana od 20 lat przez wiele firm z branży IT. Obecnie nic nawet nie wskazuje na to, żeby miało się coś w tym temacie zmienić. Na JDD spotkacie wiele autorytetów i pasjonatów programowania, którzy opowiedzą o ścieżce kariery („Od Kodera Do Eksperta w IT:), maszynie wirtualnej („Karty Java, czyli maszyna wirtualna w kieszeni”), a nawet testowaniu („Testowanie aplikacji – dlaczego znów mi nie wyszło?”, „Integration Tests – The good, bad and ugly”). Będzie w czym wybierać!

Zniżki…

Dla wszystkich zainteresowanych mam również tradycyjnie kod rabatowy: strefakodera_at_jdd, który uprawnia do 15% zniżki na bilety! A jeśli macie jakiekolwiek pytania to śmiało piszcie w komentarzach, na pewno odpowiem.

Przeczytaj również

, , , , ,

Dodaj komentarz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Pin It on Pinterest