Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Hosting.onet.pl – Wszystko co musisz wiedzieć o nowej usłudze Onetu

Na Polskim rynku działa bardzo wiele firm oferujących hosting stron internetowych. Ich oferty są oczywiście bardzo zróżnicowane zarówno pod względem ceny oraz jakości świadczonych usług. Parę dni temu również Onet przy współpracy z Nazwa.pl również postanowił powalczyć o kawałek tego rynku przedstawiając całkiem nową ofertę hostingu stron internetowych. Pytanie tylko warto w ogóle zaprzątać sobie głowę tą propozycją?

Treści oferowane na stronie głównej Onetu nigdy nie mogły pochwalić się dobrą jakością. Serwis ten z dnia na dzień pod względem merytorycznym upada coraz niżej ale jakoś nie wpływa to na statystki, które o dziwo są coraz lepsze. Rosnący ruch wymaga oczywiście wykorzystywania odpowiednio wydajnych serwerów oraz zaplecza technicznego. Onet do swojej dyspozycji ma jedno i drugie oraz doświadczonych pracowników. Nowa usługa Hosting.onet.pl na pierwszy rzut oka z pośród konkurencyjnych ofert nie wyróżnia się właściwie niczym choć dla amatorów poszukujących taniego serwera oraz domeny może okazać się bardzo atrakcyjna. Przyglądnijmy się więc punkt po punkcie całej ofercie.

Stronę na serwerach Onetu, a raczej Nazwa.pl możemy postawić mając już 15 zł na miesiąc. Kwota ta wbrew pozorom nie jest niska bowiem na przykład konkurencyjna Niemiecka firma 1and1 oferuje z pominięciem promocji hosting od 9.90 zł/miesiąc. Jak widać oferta największego Polskiego serwisu internetowego przegrywa już na starcie z innymi konkurencyjnymi usługami. Hosting hostingiem, ale przecież co nam z tego kiedy wykupimy sobie miejsce na serwerze w niskiej cenie, a za domenę będziemy musieli dopłacić kilkaset złotych. No i tutaj czeka nas bardzo miła niespodzianka bowiem wspomniany wcześniej pakiet Onetu za 15 zł oferuje nam domenę .pl ale niestety nie za kolejne 15 zł. Zaglądam wiec z powrotem na stronę 1and1 i tutaj znowu zaskoczenie ponieważ oferta za 9.90 zł też oferuje domenę .pl i to za niższą kwotę bowiem jest to tylko 9.90 zł. Sprawdźmy teraz ile kosztuje przedłużenie adresu URL w końcu opłatę tą będzie trzeba uiszczać co rok. Hosting.onet.pl – 99 zł, 1and1.pl – 79.90 zł. Na tym etapie ewidentnie widać iż oferta Onetu jest gorsza od tej prezentowanej przez 1and1 oraz inne konkurencyjne firmy.

Cennik

Cennik hosting.onet.pl dla serwerów skierowany do klientów indywidualnych oraz firm:

onet-ceny-serwerow

Cennik hosting.onet.pl dla kreatora stron WWW skierowany do klientów indywidualnych oraz firm:

onet-ceny-kreatora-stron-www

Cennik hosting.onet.pl dla domen skierowany do klientów indywidualnych oraz firm:

onet-ceny-domen

Więcej informacji na stronie: www.hosting.onet.pl.

Macie jakieś doświadczenia związane z hostingiem Onetu? Jeśli tak to zachęcam do podzielenia się nimi w komentarzach.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest