Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Jest już Was ponad 30 000!!!

Jeszcze nie tak dawno temu pisałem o przekroczeniu progu 25k UU miesięcznie, potem wspominałem o 26k UU, a teraz… teraz spieszę Wam donieść, że został przekroczony jeden z najważniejszych kamieni milowych w historii tego bloga czyli próg 30 000 unikalnych użytkowników w miesiącu!!!

Fot: Max Pixel, CC0.

Jest to niesamowite jak szybko w ostatnim czasie rosną statystki mimo tego, że zbyt wielu technicznych tekstów nie publikowałem. Swoje jednak zrobiły artykuły na temat baz danych, które notują bardzo dobrą „oglądalność” ale także bieżące wpisy jakie publikuję na blogu. Moja taktyka polegająca na przygotowywaniu wysokiej jakości technicznych artykułów, które są aktualne przez bardzo długi czas powoli zaczyna się sprawdzać. Jak pewnie zresztą zauważyliście od dawien dawna zaprzestałem praktycznie publikowania różnych „newsowych” tekstów, które tak naprawdę nadają się do lektury przez kilka godzin lub dni, a potem trafiają na śmietnik historii.

Statystyki dla bloga StrefaKodera.pl za marzec 2018.

Nie wszystko złoto co się świeci…

Mimo tego, że co prawda mam dzisiaj spore powody do świętowania to jednak posypuję głowę popiołem. Od dłuższego czasu przymierzam się do „odświeżenia” działu „algorytmy” i opublikowaniu tam kilku wpisów na temat metod numerycznych ale jakoś nie byłem wstanie zabrać się za to do tej pory. Planowałem też publikację artykułu na temat SOLID i jak pewnie wiecie dalej go nie ma. Na szczęście w tym temacie poczyniłem już pierwsze kroki i mam wyznaczony deadline, którego przekroczyć nie mogę więc obserwujcie bloga. Zawaliłem też trochę z „Development blogiem” i Xamarinem. Chwilowo zawiesiłem rozwój aplikacji, a na temat Xamarina nie pojawił się żaden artykuł. Muszę to koniecznie nadrobić!

Plan na nadchodzące miesiące

Moim celem więc na najbliższy czas będzie publikacja właśnie artykułów technicznych na tematy związane z algorytmiką, programowaniem mobilnym, programowaniem obiektowym. Być może napiszę jeszcze co nieco na temat SCRUMu oraz rekrutacji w IT ale na razie nic nie obiecuję. Chcę też dokończyć kilka rozgrzebanych artykułów więc pracy jest naprawdę sporo. Jeśli macie jakiś temat, który chcielibyście abym poruszył to śmiało piszcie w komentarzach, nie obiecuję, że to zrobię ale na pewno zwrócę uwagę i prędzej czy później coś przygotuję (jeśli będzie to ciekawa propozycja to raczej prędzej niż później ;)).

W między czasie…

Parę dni temu domknąłem jedną z dość sporych kwestii jaką zajmowałem się w kontekście rozwoju bloga, a mianowicie nawiązałem współpracę z pewną dużą Polską firmą IT. Poskutkuje to przygotowaniem i publikacją dziesięciu artykułów, które będą się ukazywały co tydzień we wtorki. Pierwszy wpis z tej serii będzie miał swoją premierę w dniu jutrzejszym! Materiały te szczególnie polecam studentom informatyki jak i osobą szukającym swojej pierwszej pracy w branży IT. O szczegółach dowiecie po premierze pierwszego artykułu ale myślę że będzie naprawdę ciekawie.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest