Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Konkurs na dobry początek rozpoczęcia współpracy z magazynem „Programista”

Bardzo się cieszę, że blog który tworzę już od jakiegoś czasu, cały czas się rozwija, a co najważniejsze stale rośnie liczba czytelników. Dzięki temu mam przyjemność ogłosić rozpoczęcie współpracy z wydawcą pewnie doskonale wszystkim znanemu magazynu „Programista”. Oczywiście na dobry początek, mam dla wszystkich czytelników niespodziankę czyli konkurs ale o tym na końcu wpisu…

Fot: eGuidry, CC BY 2.0.

Fot: eGuidry, CC BY 2.0.

Dzięki wsparciu wydawcy magazynu „Programista” na blogu pojawi się nowa comiesięczna seria artykułów w których będę recenzował nowo wydany numer „Programisty”. Czytając te wpisy dowiecie się między innymi czego można się spodziewać po aktualnym wydaniu magazynu, będę starał się tutaj napisać parę zdań o każdym większym artykule oraz ocenić czy warto go przeczytać czy też nie. Oczywiście mam zamiar również dzielić się z wami wszelkimi pozytywnymi oraz negatywnymi uwagami dotyczącymi wszystkiego co tyczy się aktualnego numeru, a w szczególności jego merytorycznej zawartości.

Jeśli natomiast zastanawiacie się jeszcze nad kupnem aktualnego wydania (macie czas do 20 lipca) to może krótko napiszę, że podczas przeglądania tego numeru mnie osobiście szczególnie zainteresował artykuł na temat języka Go, sterowania Arduino przy pomocy Pythona (chodziaż to niestety jest druga część, a nie miałem okazji zapoznać się z pierwszą) oraz materiał na temat wzorców silników zdarzeń w C++. Wszystkie te wpisy są naprawdę fajnie opisane z dużą ilością praktycznych przykładów oraz kodu źródłowego, który można samemu uruchomić na komputerze.

Konkurs

No to wspomniany na początku artykułu konkurs. Aby wygrać jeden z 3 elektronicznych numerów magazynu „Programista” 6/2015 (w kioskach będzie dostępny od 21 lipca 2015) należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

W którym roku został opublikowany język Go?

Odpowiedzi należy wpisywać w komentarzach poniżej (proszę pamiętać o poprawnym adresie email). Każdy może dodać tylko jeden komentarz z odpowiedzią, a z poprawnych zgłoszeń zostaną wylosowane 3 osoby, które otrzymają kod dostępu do elektronicznego wydania magazynu „Programista” 6/2015.

Na zgłoszenia czekam do 21.07.15, 23:59, oczywiście nagrody zostaną przekazane laureatom po rynkowej premierze nowego numeru „Programisty” czyli w okolicach 22.07.15.

Życzę powodzenia ;-)

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , ,

Dodaj komentarz

Komentarze (18)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest