Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Konkurs: Do wygarnia darmowa wejściówka na konferencję 4Developers 2017!

Jak pisałem w poprzednim poście tegoroczną edycję konferencji 4Developers objąłem patronatem medialnym! Z tej okazji mam dla wszystkich czytelników bloga konkurs w którym do wygrania jest darmowa wejściówka uprawniająca do udział w całym wydarzeniu oraz after party! Przypominam, że tegoroczna konferencja odbędzie się 3 kwietnia w Warszawie! 

W tym roku będzie czekało na was 130 prelegentów, którzy poprowadzą 105 wykładów podzielonych na 14 ścieżek tematycznych! Szczegóły dostępne są na stronie: 2017.4developers.org.pl. Artykuł o 4Developers znajdziecie również na moim blogu. Nie ma się naprawdę nad czym zastanawiać, jest to niesamowita okazja do wzięcia udział w jednym z najciekawszych programistycznych wydarzeń tego roku i to całkowicie za darmo!

Co zrobić aby dostać darmowy bilet?

Konkurs przeprowadzony został na Facebookowym fanpage’u bloga, aby więc wziąć udział w zabawie musicie odpowiedzieć napisać jaki macie pomysł na najciekawszy wykład programistyczny? a swoją odpowiedź zamieścić pod postem konkursowym:

Pamiętajcie, że liczy się kreatywność! Na odpowiedzi czekam do 14.03.17, 23:59, a szczęśliwego autora oznaczę w komentarzu do 15.03.17, 23:59.

Powodzenia!

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest