Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

No Fluff Jobs – portal, który spełnił moje oczekiwania

Wpis ma charakter komercyjny.

– „Te 37 minut, w czasie których byłem na bezrobociu, to były najgorsze momenty mojego życia” – takie zdanie podobno padło kiedyś w rozmowie między dwoma programistami w siedzibie Twittera. Chociaż brzmi to jak jakiś żart, to w branży IT na programistów czeka naprawdę sporo różnych ofert pracy, a rekruterzy prześcigają się tym, jak zachęcić potencjalnego kandydata do aplikowania na dane stanowisko. Branżowych portali z ogłoszeniami jest coraz więcej, jednak nie wszystkie zawierają przydatne informacje z punktu widzenia kandydata. Mam tu na myśli m.in. obowiązkowe widełki płacowe, technologie wykorzystywane w danym projekcie czy też poziom znajomości poszczególnych języków programowania. Chyba nikt nie lubi tracić czasu na przeglądanie ofert, które nie pasują do jego kwalifikacji lub po prostu nie dostarczają odpowiedniej liczby informacji.

No Fluff Jobs powinien znać chyba każdy programista, gdyż od blisko 3 lat z sukcesem zmienia standardy w rekrutacji IT. To właśnie jego twórcy, jako pierwsi w Polsce wprowadzili obowiązkowe widełki płacowe w każdym ogłoszeniu o pracę. Co – poza widełkami – wyróżnia portal spośród setek innych tego typu stron? Przede wszystkim formuła ogłoszenia, która – dzięki temu, że została stworzona przez programistów,  zawiera wszystkie informacje istotne z punktu widzenia developera. Wszystko według zasady – „no fluff”, czyli bez ściemy. Każde ogłoszenie o pracę – oprócz wynagrodzenia – zawiera stack technologiczny, dokładnie opisaną metodologię projektu oraz profil pracy. Oprócz stanowisk dla programistów, znajdziecie tam również ogłoszenia dla Project Managerów, Business Intelligence czy UX. Od staży po oferty seniorskie.

Wszystkie ogłoszenia zawierają komplet informacji, niezbędnych z perspektywy osoby szukającej pracy w IT. Są one zaprezentowane w przejrzystej formie, a interesujące oferty bez problemu znajdziecie używając inteligentnej wyszukiwarki, gdzie –  przykładowo –  po wpisaniu

Frazy:

Java Kraków salary>PLN9000M

otrzymamy wszystkie ogłoszenia związane z pracą programisty Java, zlokalizowane w Krakowie z wynagrodzeniem powyżej 9 000 zł miesięcznie. Szybko łatwo i wygodnie!

Przyznam, że naprawdę bardzo spodobała mi się ta funkcja, ponieważ widać tu jak na dłoni, że serwis ten jest rzeczywiście kierowany do programistów, a elementy kodowania są sprytnie wplecione w interfejs użytkownika. Dodatkowo, możecie zasubskrybować interesujące Was słowa kluczowe i otrzymywać mailowo zbiorcze listy ogłoszeń.

Na końcu nie mógłbym nie wspomnieć o najnowszym projekcie twórców No Fluff Jobs, czyli No Fluff Coder. Jest to sklep z unikatowymi produktami dla całej rodziny IT. W jednym miejscu wszyscy miłośnicy kodowania znajdą niepowtarzalne gadżety, zarówno dla siebie, jak i swoich bliskich.

Jego asortyment jest naprawdę ciekawy, a ze swojej strony polecam kubek Java Expert, z którego poranna kawa smakuje naprawdę wyśmienicie! Zaglądajcie, może i Wy znajdziecie tam coś dla siebie! :)

Wpis ma charakter komercyjny.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest