Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Ponad 26 tysięcy czytelników w styczniu!

Mimo tego, że od nowego roku nie opublikowałem zbyt wielu artykułów na blogu (i do końca lutego stan ten się zbytnio nie zmieni – ale nie martwcie się, w marcu wszystko nadrobię ;)) to i tak odnotowałem kolejny rekord oglądalności! Jest mi więc niezmiernie miło poinformować, że w ciągu ostatniego miesiąca moje artykułu przeczytało 26 253 osób, które wygenerowało ok. 50 tysięcy odsłon oraz 32 742 sesji! Takie statystyki zarówno cieszą jak i motywują do dalszej pracy, a mam naprawdę wiele tematów do poruszenia.

Fot: KarolD, CC0.

Pewnie ciekawi was jakie materiały cieszyły się największą popularnością, tak więc po nowym roku najwięcej czytelników zgromadziły wpisy poświęcone tematyce tworzenia zapytań SQL oraz programowania w C++, a w szczególności artykuły na temat obsługi plików. Od dłuższego czasu widzę też spore zainteresowanie materiałami poświęconymi programowaniu aplikacji mobilnych pod Androida. Najbliższych kilka miesięcy poświęcę więc na przygotowanie kilku ciekawych artykułów na ten temat – co już zresztą chyba zapowiadałem jakiś czas temu. Szykuje się więc mobilna rewolucja!

Statystyki za miesiąc styczeń 2018 dla bloga StrefaKodera.pl.

Co ciekawego dzieje się na blogu?

Korzystając z okazji pomyślałem sobie, że omówię kilka rzeczy jakie obecnie teraz dzieją się na blogu, a które trochę nie wyszły tak jak miały wyjść. Mianowicie jak pewnie wiecie już jakiś czas temu wystartowała seria wpisów poświęconych „wertykalnym siecią społecznościowym„, artykuły te miały pojawiać się co tydzień we wtorki ale niestety firma Joivy, która jest partnerem merytorycznym tego cyklu boryka się obecnie z problemem w implementacji jednej z funkcjonalności, która ma zostać opisana w najbliższym artykule tak więc z przyczyn technicznych wpis ten nie może powstać i niestety nie wiadomo kiedy będzie można coś z tym zrobić. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość bowiem blokuje to dalsze prace nad kolejnymi materiałami.

Na pewien czas, a dokładniej to na dwa miesiące (styczeń i luty) zawiesiłem też prace nad projektem aplikacji mobilnej, którą rozwijałem w ramach cyklu „Development blog„. Do tematu wrócę z początkiem marca i mam nadzieję, że prace te będą szły teraz znacznie szybciej, ale więcej szczegółów na ten temat zdradzę właśnie w marcu ;)

Hmm, no to tyle z krótkich ogłoszeń, jeśli macie jakieś pytania to oczywiście komentarze zostawiam dla Was…

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest