Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Startujemy z nowym motywem!

Branża IT to specyficzny rynek, gdzie w momencie stworzenia czegoś nowego to w zasadzie już jest stare. Nie inaczej jest w świecie internetu, wystarczy „zatrzymać” się choćby na parę sekund, a możliwe, że na zawsze „wypadnie się” z nieustannego wyścigu. Ciągle trzema więc coś zmieniać, poprawiać i ulepszać…

webdesign-583193_1280

Po ostatniej modyfikacji szablonu na niniejszym blogu, wyciągnąłem wnioski z błędów jakie zostały popełnione przy pracy nad poprzednim motywem i uzbrojony w tą bardzo ważną wiedzę, przystąpiłem do pracy nad nowym layoutem. Efekt moich kilku miesięcznych prac możecie właśnie podziwiać choćby czytając ten artykuł.

strefakodera-pl

W nowym szablonie postanowiłem przebudować nieco nagłówek, zmodyfikować wygląd wyszukiwarki, a przede wszystkim umożliwić każdemu spersonalizowanie według własnych preferencji stryktury wyświetlanych postów. Jak pewnie niektórzy już zdążyli zauważyć do dyspozycji jest zwykła lista oraz ostatnio bardzo popularne kafelki. Oprócz tego została wymieniona czcionka na mam nadzieję bardziej przyjazną dla oka, a tekst artykułów jest teraz nieco większy.

Niemniej jak wspomniałem na początku, na tym nie mogę zakończyć pracy i cały czas będą przeprowadzane większe lub mniejsze aktualizacje. Najważniejszy jest jednak feedback, który dostanę bo inaczej nie będę wiedział co poprawić. Jeśli więc chcielibyście podzielić się opinią to w komentarzach jest bardzo dobre miejsce. Do dyspozycji oddaję również skrzynkę mailową oraz formularz kontaktowy. Osoby które mają trochę mniej czasu mogą wypełnić poniższą ankietę:

Sorry, there are no polls available at the moment.

Z góry dziękuję za wszystkie opinie ;-)

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , ,

Dodaj komentarz

Komentarze (2)

 • DMati pisze:

  Nowe fatałaszki na plus. Jedynie co to masz social odsyłacze u samej góry po lewej, z boku na początku sidebara, na dole po prawej w footer – po kiego diabła jeszcze nad treścią wpisu?
  +
  Dublujesz sobie „Kontakt” – w dwóch menu na sobą ten sam odsyłacz.

  • lukas124 pisze:

   Faktycznie, trochę za dużo tych linków do social mediów ;-) A z tym kontaktem to miałem go wywalić z menu głównego, ale jak zwykle zapomniałem xd dzięki za opinię ;)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest