Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Konkurs: Darmowa wejściówka na 4Developers 2019!

Cześć!

Mam przyjemność wystartować z zapowiadanym już jakiś czas temu konkursem w którym do zdobycia będzie wejściówka na konferencję 4Developers 2019. Wydarzenie obędzie się za niecały miesiąc 8 kwietnia w hotelu Sangate Hotel Airport przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie.

Fot: Pixnio, CC0.

Nie przedłużając jeśli chcecie wziąć udział w zabawie nie musicie odpowiadać na żadne pytania ani wykazywać się niebywałą kreatywnością. Jedyne co Ci się przyda to refleks.

Zasady są bardzo proste. W środę 20 marca o godzinie 20:00 do osób zapisanych na newsletter bloga zostanie wysłany e-mail z linkiem do formularza internetowego, który następnie będzie trzeba wypełnić i przesłać do mnie. Nie będzie tam, żadnych pytań typu „czemu to właśnie Ciebie mam wybrać” itp. ale po prostu muszę jakoś zebrać dane do wysyłki nagrody oraz zgody RODO (taka polityka ;-)). Nagrodę czyli kupon uprawniający do 100% zniżki przy zakupie dowolnego biletu na 4Developers otrzyma pierwsza osoba, która wypełni i wyśle do mnie formularz konkursowy. Po zweryfikowaniu pierwszej poprawnej odpowiedzi, strona konkursowa zostanie wyłączona. Postaram się to zrobić w miarę szybko ale pamiętajcie, że jeśli uda Wam się przesłać dane to nie gwarantuje to otrzymania nagrody.

Jeśli nie jesteście jeszcze czytelnikami newslettera to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby to zmienić. Po waszej prawej stronie w bocznej kolumnie znajdziecie formularz umożliwiający dołączenie do grona subskrybentów. Na wasze skrzynki e-mail będą trafiać jedynie informacje o nowych artykułach lub też konkursach. Żadnego spamu, żadnych reklam, czysty konkret!

Powodzenia!

PS: Do strony z formularzem nie będzie dało się dostać bez użycia bezpośredniego odnośnika więc na to, że „ominiesz system” raczej nie ma co liczyć ;)

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest