Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Google gra razem z WOŚP. Oglądaj transmisję z 22 finału na portalu YouTube!

Już 22 raz Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy prowadzi ogólnopolską zbiórkę pieniędzy przeznaczoną na różnego rodzaju cele związane z szeroko pojętą opieką medyczną. Do akcji tej włącza się co roku bardzo wiele firm oraz różnego rodzaju instytucji. Oczywiście nie mogło zabraknąć tutaj Google, który wspiera działania WOŚP podczas 22 finału.

wosp

Uruchamiając dzisiaj wyszukiwarkę internetową Google możemy podziwiać zwycięskiego doodla w konkursie "Doodle 4", który promuje działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dodatkowo na portalu YouTube został uruchomiony specjalny kanał WOŚP (http://www.youtube.com/user/orkiestra) na łamach, którego z każdego miejsca na świecie internauci mogą śledzić transmisję "na żywo" ze wszystkich wydarzeń związanych z 22 zbiórką organizowaną przez fundację Jurka Owsiaka. Google w tym roku bardzo mocno włączył się w jedyną tego rodzaju akcję charytatywną na świecie!

Zwycięska praca w konkursie Google Doodle 4. Autor: Jakub Stanek.

Zwycięska praca w konkursie Google Doodle 4. Autor: Jakub Stanek.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra nieprzerwanie od 1993 roku i wspiera Polską służbę zdrowia dzięki nowoczesnemu sprzętowi jaki przekazuje do polskich szpitali. Podczas 21 finałów jakie zostały przeprowadzone do tej pory fundacja, której przewodniczy Jurek Owsiak zebrała ponad 130 milionów dolarów, które zostały wydane na zakup sprzętu medycznego dla 650 placówek medycznych w Polsce.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest