Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Innowacje, Technologia, Człowiek – Light już 13 maja w Krakowie!

LiGHT to miejsce transferu wiedzy i doświadczenia. Bodźcem do zorganizowania tego wydarzenia były wyraźne potrzeby płynące ze strony menedżerów: z jednej strony stworzeniem przestrzeni do wymiany myśli, spotkania i networkingu – z drugiej strony potrzebą inspiracji osobowościami i doświadczeniem wyjątkowych liderów. Wierzymy, że prawdziwym liderem może być tylko prawdziwy Człowiek, dojrzały i spójny wewnętrznie, działający w oparciu o wartości. I chociaż nazwa LiGHT jest nierozerwalnie związana z innowacją – w tym roku hasło przewodnie konferencji brzmi: Technologia, Innowacja, Człowiek – zawsze mocno stawiamy na działania filantropijne, które nie ograniczają się do wsparcia finansowego. Chcemy pokazać dobre praktyki wsparcia Instytucji Pozarządowych, poprzez dzielenie się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem oraz… czasem. Specjalnie dla przedstawicieli sektora NGO dedykujemy bilety w znacząco obniżonej cenie.

Starannie wybierani prelegenci. Ich sława wykracza poza kręgi zainteresowanych tematyką przywództwa, a jednocześnie jest inspiracją i przykładem dla innych. W tym roku podczas LiGHT wystąpią:

  • Chris Lowney (Dyrektor Zarządzający w banku JP Morgan, autor bestsellerów, m.in. „Heroiczne przywództwo”),
  • Jada Smith (Wiceprezes APTIV- zarządzająca obszarem zaawansowanej inżynierii i odpowiedzialna za globalny PR),
  • Chia-Jung Tsay, profesor UCL (Londyn), absolwentka Uniwersytetu Harvard, autorka doktoratu w zachowaniu organizacyjnym i psychologii z drugorzędnym doktoratem w dziedzinie muzyki,
  • Marek Rybiec , finansista, który stał na czele Skarbiec TFI, obecnie Prezes iWealth Management. Przebiegł ultramaraton 4 Deserts, by pozyskać środki dla Poradni Leczenia Bólu Fundacji Hospicjum Onkologicznego,
  • Zbigniew Stanczyk , ekspert Instytutu Hoovera (Uniwersytet Stanford),
  • Czesław Lang, organizator największego sportowego wydarzenia: Tour de Pologne. Mistrz olimpijski w kolarstwie,
  • Karolina Marzantowicz, Chief Technology Officer in IBM/Central&East Europe, członkini IBM Academy of Technology. W swej aktywności zawodowej łączy świat technologii, innowacji biznesowych i psychologii.

Zapraszam 13 maja 2019 roku do Opery Krakowskiej, na potężną dawkę inspiracji, motywacji, wiedzy i filantropii. A wszystko to w atmosferze otwartych rozmów, porywających wystąpień, networkingu, swobodnej wymiany poglądów. Atmosferę LiGHT’a doskonale oddaje trailer zeszłorocznej konferencji: youtu.be/EBTkGel3I5M .

Szczegóły samego wydarzenia znajdziecie na stronie: lightforleadership.com 

Konkurs

Jak zwykle przy okazji mam dla Was darmową wejściówkę.

Zasady są bardzo proste. We wtorek 30 kwietnia o godzinie 20:00 do osób zapisanych na newsletter bloga zostanie wysłany e-mail z linkiem do formularza, który następnie będzie trzeba wypełnić i przesłać do mnie. Nie będzie tam, żadnych pytań typu „czemu to właśnie Ciebie mam wybrać” itp. ale po prostu muszę jakoś zebrać dane do wysyłki nagrody oraz zgody RODO (taka polityka ;-)). Nagrodę czyli darmowy bilet na konferencję Light otrzyma pierwsza osoba, która wypełni i wyśle do mnie formularz konkursowy. Po zweryfikowaniu pierwszej poprawnej odpowiedzi, strona konkursowa zostanie wyłączona. Postaram się to zrobić w miarę szybko ale pamiętajcie, że jeśli uda Wam się przesłać dane to nie gwarantuje to otrzymania nagrody.

Jeśli nie jesteście jeszcze czytelnikami newslettera to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby to zmienić. Po waszej prawej stronie w bocznej kolumnie znajdziecie formularz umożliwiający dołączenie do grona subskrybentów. Na wasze skrzynki e-mail będą trafiać jedynie informacje o nowych artykułach lub też konkursach. Żadnego spamu, żadnych reklam, czysty konkret!

Powodzenia

Tegoroczna konferencja Light została objęta patronatem medialnym przez bloga StrefaKodera.pl.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , ,

Dodaj komentarz

Komentarze (2)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest