Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Kraków stolicą testerów IT

Już 22 października Kraków zamieni się w stolicę świata testerów oprogramowania!

Fot: Organizatorzy Test Dive.

Ponad tysiąc testerów z całej Polski zbierze się w jednym miejscu, aby na konferencji Test Dive dyskutować o bezpieczeństwie w sieci, poznawać nowinki branżowe, wymieniać się doświadczeniami dotyczącymi Machine Learning’u oraz poznawać tajniki najnowocześniejszych technologii telekomunikacyjnych 5G.

W ciągu jednego dnia, w pięciu różnych salach, odbywać się będą spotkania networkingowe, panele dyskusyjne i wykłady prowadzone przez specjalistów, którzy na tę okazję przyjadą z różnych zakątków świata. Będziemy mogli spotkać między innymi Petrę Buskovą czy Mateusza Bilińskiego.

Wśród organizatorów oraz prelegentów znajdą się zarówno lokalni przedstawiciele testerskiej społeczności, jak i światowi specjaliści automatyzacji – wykłady, warsztaty oraz panele dyskusyjne zostaną poprowadzone przez ponad 20 autorytetów cyfrowego świata, wśród których znajdzie się również Pani Wiceminister Cyfryzacji Wanda Buk.

Ideą spotkania jest integracja świata naukowego ze światem biznesu, które często przenikają się ze sobą. Biznes niejako bierze odpowiedzialność, za jakość swoich usług i procesów technologicznych, które są produktem pracy developerów i testerów. To jednak ta ostatnia frakcja stoi na straży funkcjonalności i poprawności kodów i programów, które wychodzą z developerskich rąk. Jest to swego rodzaju rzemiosło, ponieważ nie wszystko testuje się tak samo, każdy kod wymaga odrębnego podejścia i innych warunków testowania, a przez to nie ma jednej złotej reguły na rozwiązanie wszystkich problemów.

Tegoroczne tematy prelekcji wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród dotychczas zarejestrowanych uczestników. Agendę wydarzenia oraz więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: testdive.pl.

Konferencja Test Dive 2019 została objęta patronatem medialnym przez bloga StrefaKodera.pl

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest