Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej odbywające się w Polsce będzie można oglądać na telewizorach Samsung Smart TV oraz za pośrednictwem aplikacji IPLA

Już za parę dni rozpoczną się siatkarskie Mistrzostwa Świata tym razem rozgrywane w Polsce. Dla kibiców siatkówki będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku ale niestety zmagania zawodników będziemy mogli śledzić tylko w internecie bądź za pośrednictwem zakodowanych kanałów Polsatu. Oczywiście Zygmunt Solorz-Żak wyszedł na przeciw oczekiwaniom większości internautów i udostępnił specjalne pakiety umożliwiające oglądnięcie wszystkich spotkań turnieju, których wykupienie jest zdecydowanie tańsze niż abonament na dostęp do kanałów Cyfrowego Polsatu. Co więcej posiadacze telewizorów Samsung Smart TV będą mogli cieszyć się sportowymi emocjami na dużym ekranie bez zbędnego kombinowania.

980x478-ms-2014

Korzystając z aplikacji IPLA (przy minimalnej przepustowości łącza 2 Mb/s) na telewizorach Samsung Smart TV z 2012 roku bądź nowszych, obejrzymy wszystkie mecze FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn odbywających się w Polsce. Mecz otwarcia Polska – Serbia (30.08.2014, 20:15) będzie dostępny nieodpłatnie.  Jednak aby obejrzeć pozostałe spotkania wystarczy wykupić Pakiet IPLA Siatkówka – po jednorazowej opłacie w wysokości 99 zł i można będzie wybierać wśród 100 meczy rozgrywanych w Polsce na specjalnie przygotowanych kanałach Polsat Volleyball. Wszystkie mecze siatkarskich Mistrzostw Świata będą dostępne także na urządzeniach mobilnych.

Co ciekawe na smartphoneach bądź tabletach użytkownik zyska dodatkowe funkcjonalności, takie jak widok z trzech dodatkowych kamer do wyboru, oprócz standardowej dostępnej w transmisji telewizyjnej. Ponadto, korzystając z aplikacji mobilnej IPLA lub za pośrednictwem strony internetowej możliwe będzie przewinięcie meczu. Jeśli spóźnimy się na transmisję, wygodnie cofniemy mecz do wybranego przez nas momentu, dzięki czemu nie ominie nas żadna spektakularna akcja. Aby w pełni korzystać z funkcjonalności aplikacji mobilnej niezbędne będzie urządzenie wyposażone w system operacyjny Android 4.0 (lub wyższy) lub system iOS.

Niestety wykupienie abonamentu w IPLA to praktycznie jedyna opcja na oglądnięcie siatkarskich Mistrzostw Świata chyba, że jesteśmy abonamentem telewizji satelitarnej bądź kablowej (NC+, Vectra, UPS…). Oczywiście klienci Cyfrowego Polsatu mundial mogą oglądać za darmo niezależnie od wykupionych pakietów.

Źródło: Samsung.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest