Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Patronat: Fire talk po raz pierwszy w Krakowie – Java vs Kotlin, a Ty, co wybierasz? 

Pragniesz poznać najnowsze trendy w Javie albo zastanawiasz się co posiada Kotlin czego nie ma Java? A może chcesz dowiedzieć się w jaki sposób użyć Kotlina do rozwiązywania codziennych problemów programistycznych? Przyjdź i poznaj odpowiedzi na swoje pytania podczas najbliższego wydarzenia technologicznego organizowanego przez firmę Sharpeo.

Fire Talk – Java vs Kotlin.

Kolejna, 15 edycja wydarzenia z serii Fire Talk już niedługo. Tematem najbliższego spotkania będzie Java vs Kotlin. Miłośnicy technologii i programowania spotkają się  we wtorek 23 października o godz. 18:30 na Barce przy ul. Podgórskiej 16, w Krakowie.

Podczas konferencji swoją prelekcję wygłosi między innymi Artur Czopek – autor bloga SimpleCoding.pl, Full-stack Java Developer w firmie Metrosoft. Gdzie rozwija swoje umiejętności jako programista poprzez naukę nowych technologii oraz jako speaker poprzez dzielenie się swoją wiedzą z innymi programistami. W wolnym czasie Artur tworzy tutoriale o Kotlinie oraz uwielbia sport, przede wszystkim bieganie i piłkę nożną.

Podczas wydarzenia przedstawi temat „Praktyczny Kotlin – zapomnijmy na chwilę o Javie”. Poznacie podstawy Kotlina, główne koncepty oraz dowiecie się jak używać tego języka do rozwiązywania codziennych problemów programistycznych. Na koniec zobaczycie w jaki sposób stworzyć praktyczną aplikację opartą o Kotlina i Spring Boota.

Eksperci przedstawią swoje 40 minutowe prezentacje, a wydarzenie zakończy się sesją networkingową podczas której będziecie mieli okazję lepiej poznać speakerów oraz dopytać o interesujące kwestie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować za pomocą formularza na stronie: sharpeo.com/firetalk-register. 

Dołączając do wydarzenia na portalu Facebook będziecie na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Poza tym pierwsze 20 osób, które pojawi się podczas eventu otrzyma voucher do wykorzystania na wybrany napój w barze Barki Kraków.

Konferencja „Java vs Kotlin, a co Ty wybierasz?” została objęta patronatem medialnym przez bloga StrefaKodera.pl.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , ,

Dodaj komentarz

Komentarze (2)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest