Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Patronat medialny: 4DEVELOPERS 2024 — FUZJA JĘZYKÓW PROGRAMOWANIA

Konferencja 4Developers 2024 została objęta patronatem medialnym przez bloga StrefaKodera.pl.

Zapraszam do wzięcia udziału w największym interdyscyplinarnym festiwalu IT dla programistów. Wydarzenie odbędzie 16 kwietnia 2024 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

4Developers to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń dla programistów w Polsce. Interdyscyplinarny Festiwal Technologiczny IT odbywa się cyklicznie od ponad 15 lat. Pod szyldem marki kryją się także lokalne edycje konferencji. 

Wydarzenia 4Developers zrzeszają: programistów, architektów, testerów, koderów, team leaderów, managerów, studentów kierunków IT oraz przedstawicieli różnych społeczności programistycznych. Na naszych konferencjach pojawiają się tematy zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. 

Ponad kilkanaście ścieżek tematycznych, z ponad stu prelekcjami, praktycznymi warsztatami, obfitą dawką wiedzy, możliwością nawiązania nowych kontaktów oraz atmosferą sprzyjającą swobodnym rozmowom.

Więcej na temat tegorocznej edycji 4Developers, można poczytać na oficjalnej stronie konferencji.

Chcesz aktywnie kształtować przyszłość branży IT? Weź mikrofon w swoje ręce na konferencji 4Developers 2024.

Przekaż wiedzę i wystąp na 4Devowej scenie w prestiżowym PGE Narodowy. Co zyskasz? 

  • Wzmocnienie renomy poprzez eksponowanie specjalistycznej wiedzy.
  • Cenne kontakty w branży.
  • Rozwinięcie umiejętności publicznego wystąpienia.
  • Możliwość promocji firmy lub projektu.
  • Szansę na angażujące projekty po konferencji.

Rada Programowa czeka na zgłoszenia w ramach 11. ścieżek tematycznych:

Architektury Aplikacji | Cloud/DevOps | .NET/C#/C/Automotive | Security |  Frontend/UI/JavaScript | Java | Testing | Python | Soft Skills & Business Relations | FUTURE: Machine Learning/AI/Data | FUSION: Technology Mix 

Masz pomysł na ciekawe i praktyczne warsztaty IT? Organizatorzy czekają na Twoją propozycję!

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ? 

Wypełnij FORMULARZ. Wystarczy, że podasz w nim temat i krótki opis prelekcji! Jeśli masz wątpliwości związane z pomysłem, napisz — Rada Programowa pomoże rozwiązać dylemat. 

Zgłoszenia można przesyłać do 29 lutego 2024 roku.

Darmowa wejściówka dla czytelników bloga oraz kod rabatowy!

fot. 4Developers.org.pl

Jak zwykle przy takich akcjach partnerskich, mam dla Was ekstra dodatek! Tym razem jest nim jedna darmowa wejściówka na 4Developers 2024 (kod rabatowy dający 100% zniżki przy zakupie biletu) oraz w nieograniczonej ilości, kod rabatowy dający 10% zniżki na dowolny bilet z wyłączeniem wejściówek studenckich (i tak sporo tańszych :)).

Kod na 10% zniżki dla czytelników: STREFA_ZNIŻKI

A jak zdobyć darmową wejściówkę? Akcja jest bardzo prosta, wystarczy subskrybować newsletter bloga (można się zapisać poprzez liczne formularze widoczne w różnych miejscach na stronie) oraz dodać komentarz pod tym artykułem, z informacją, że chcesz darmową wejściówkę :) Uwaga: przy dodawaniu komentarza musisz podać swój adres email (warunek konieczny w celu wysyłki nagrody), a wspomniany adres musi znajdować się w bazie subskrybentów newslettera. Nie będzie tutaj żadnego losowania czy innych rzeczy, konkurs wygrywa pierwsza osoba, która spełni powyższe warunki! O zakończeniu zabawy dam znać publikując odpowiedni komentarz.

Jeśli ktoś ma obawy przed zapisywaniem się do newslettera, to od razu dodam, że po pierwsze NIE wysyłam tam, żadnego spamu i innych śmieciowych rzeczy. Po drugie można się wypisać od razu po otrzymaniu nagrody – nie robię z tym żadnych problemów :) Mojej odpowiedzi z kodem, możesz się spodziewać do 24h po zgłoszeniu.

Gdzie kupować bilety?

Wejściówki na 4Developers 2024 można zakupić za pośrednictwem aplikacji Eventory: eventory.cc/event/4developers-2024/tickets. Zrealizujecie tam również, umieszczony wyżej kod dający 10% zniżki.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam udanej zabawy i owocnego networkingu!

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Komentarze (2)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest