Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Patronat medialny: Fire Talk – Programuj, pisz, zarabiaj!

Jesteś programistą, interesujesz się najnowszymi technologiami? A może szukasz inspiracji do działania?

Firma Sharpeo po raz kolejny organizuje spotkanie z serii Fire Talk. Tym razem tematem przewodnim będzie: Jak programować, pisać i zarabiać? Wydarzenie odbędzie się w czwartek 15 lutego br., o godzinie 18:30, w Warszawskim coworkingu HubHub.

Podczas wydarzenia poruszone zostaną następujące kwestie:

  • Co robić, aby zapewnić sobie ciągły rozwój na ścieżce programistycznej?
  • Co dają social media?
  • Jak podtrzymywać motywację do działania?
  • Jak samodzielnie wydać książkę i zarobić na tym?
  • Debata: Sposoby wydawania książki (self-publishing vs wydawca)

Wystąpi dwóch prelegentów:

  • Maciej Aniserowicz – programista z kilkuletnim stażem, prowadzi blog devstyle.pl i vlog na Youtube, co więcej jest twórcą podcasta programistycznego DevTalk. Napisał książkę: Zawód: Programista. Wszystko, czego potrzebuje świadomy developer,
  • Mateusz Kupilas – programista i przedsiębiorca. Prowadzi blog JavaDevMatt i kanał na Youtube, kierowany dla Junior Developerów, gdzie publikuje m.in. tutoriale programistyczne. Autor książki: Junior Developer. Wszystko, co trzeba wiedzieć, by zacząć pracę jako programista.

Oboje są self-publisherami co znaczy, że samodzielnie opublikowali swoje książki bez wsparcia wydawnictwa. Dlaczego zdecydowali się na taką formę?

Chcę mieć pełną kontrolę nad całym procesem. To fascynujące! Chcę pisać, wydawać, sprzedawać na własnych zasadach. Chcę mieć bezpośredni kontakt z Tobą (…) – pisze na swoim blogu Maciej Aniserowicz.

Podczas wydarzenia odbędzie się debata. W dyskusji wezmą udział zarówno prelegenci, jak i wydawcy książek. Opowiedzą oni o procesie wydawniczym ze swojego punktu widzenia.

Spotkanie jest otwarte. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się za pomocą formularza na stronie internetowej writing.sharpeo.com.

Branża IT oferuje bardzo duże możliwości rozwoju – nie tylko stricte technicznego. Po ponad dekadzie działalności zarówno programistycznej, jak i społecznościowej, zebrałem wszystkie swoje doświadczenia w książce „Zawód: Programista”. Proces pisania, samodzielnego wydawania i sprzedaży książki był (i nadal jest) fascynującym przeżyciem. Z chęcią podzielę się swoimi przemyśleniami na ten temat – mówi Maciej Aniserowicz.

Firma Sharpeo od 2010 roku przy wykorzystaniu najnowszych technologii wprowadza praktyczne i innowacyjne rozwiązania. Od pewnego czasu organizuje wydarzenia z serii Fire Talk. Spotkania są poświęcone nowym technologiom, łączą ekspertów IT ze wszystkich obszarów. Uczestnicy po debacie mogą w luźnej atmosferze bliżej poznać speakerów i zapytać ich o interesujące kwestie.

Działając w szeroko pojętej branży IT mamy ogromne możliwości – sprzedawanie swojego czasu za pieniądze nie jest tu jedynym wyborem – mówi Mateusz Kupilas.

Jeżeli chcesz wziąć udział i poznać osoby z ogromnym doświadczeniem w branży to nie zwlekaj. Ilość miejsc jest ograniczona! Dołącz również do wydarzenia na portalu Facebook, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Spośród osób, które przyjdą na wydarzenie zostanie wylosowanych dwóch zwycięzców, którzy wygrają jedną z książek naszych prelegentów.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez bloga StrefaKodera.pl. Serdecznie więc zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konferencji. 

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest