Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Patronat medialny: #Map_IT: Mapping Hackathon już 17 listopada w Krakowie!

Zapraszam wszystkich czytelników do udziału w wydarzeniu #Map_IT! Mapping Hackathon. Impreza organizowana jest współnie z Kołem Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz z Kołem Naukowym Geodetów DAHLTA Akademii Górniczo Hutniczej.

#HereMap hackaton w Gdańsku, fot: Kamil Szuba.

Konkurs odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Krakowie. Hackathon adresowany jest do studentów, doktorantów i absolwentów wyższych uczelni, zainteresowanych informatyką, GIS, naukami przyrodniczymi, gospodarką przestrzenną. Zadaniem trzyosobowych drużyn będzie budowa rozwiązania wykorzystującego Here Api w ramach jednego z proponowanych tematów:

  • Environment,
  • Social Responsibility,
  • Smart Cities,
  • Smart Mobility, Public Transportation & Logistics,
  • Sports & Tourism.

Podczas trwającego 24 godziny hackathonu uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach z Here API (developer.here.com), które prowadzone będą przez pracowników HERE, a także w warsztatach z prezentacji i wystąpień publicznych. Mentorami wydarzenia są przedstawiciele firm i instytucji, którzy będą służyć uczestnikom swoją wiedzą w trakcie trwania prac. Kryteria oceny powstałych projektów będą uwzględniać kreatywność, interdyscyplinarność i możliwość praktycznego wykorzystania.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie map-it.com.pl oraz na Facebooku facebook.com/HEREMapIT.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych.

#Map_IT! Mapping Hackathon został objęty patronatem medialnym przez bloga StrefaKodera.pl.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest