Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Patronat medialny: OSEC Forum 2018!

OSCE Forum to coroczne spotkanie ekspertów IT z pasjonatami, profesjonalistami, menadżerami i administratorami. Edycja 2018 odbędzie się już 5 czerwca w Warszawie. Szczegółowa agenda oraz sylwetki prelegentów dostępne na osecforum.pl.

OSEC forum.

Razem w trosce o lepsze

W tym roku wydarzenie jest tym bardziej wyjątkowe, gdyż po blisko dwudziestu latach zajadłej wojny między producentami oprogramowania, a ruchem Wolnego i Otwartego Oprogramowania, dochodzi do sytuacji niebywałej. Microsoft, dotychczas największy wróg środowisk OpenSource został sponsorem OSEC Forum 2018. Razem z przedstawicielami konkurencyjnych firm, jak Red Hat (lider rozwiązań OpenSource) opowiadać będą, jak można budować rozwiązania IT korzystając ze swoich narzędzi i jak dobrze pracują one z narzędziami partnera.

Oba światy znalazły się w pewnym stopniu równowagi względem siebie. Ruch opensource osiągnął swoje cele strategiczne. Przyzwyczaił użytkowników do posiadania kodu źródłowego, jak do czegoś zupełnie naturalnego. Konsumenci, będąc świadomymi zagrożenia wynikającego z używania zamkniętych technologii, oczekują dostarczenia aplikacji w postaci zarówno otwartej, jak i gotowej do uruchomienia – mówi Piotr Baranowski z firmy OSEC.

OSEC to firma, która powstała aby dostarczać edukację wolnego i otwartego oprogramowania. Po blisko 10 latach istnienia, wyszła z inicjatywą zorganizowania nieKonferencji. OSEC Forum to wydarzenie, gdzie wysłuchać można ciekawych wykładów, wziąć udział w labach oraz porozmawiać na tematy aktualne i ważne dla IT. W tym roku myślą przewodnią będzie szeroko rozumiana automatyzacja, integracja, cloudcomputing oraz DevOps.

Wybrani prelegenci OSEC FORUM 2018

  1. Branislav Bukav – Red Hat – #RedHatCertification
  2. Olga Budziszewska – Microsoft Polska#cyberbezpieczenstwo
  3. Agnieszka Bielec – CERT Polska#ReverseEngineering
  4. Piotr Baranowski – OSEC#openshift
  5. Jolanta Łabędzka-Benisz – OMEC – #devOps
  6. Michał Iwański – IBM – TECH DATA – #PowerAl

Nie jesteś z Warszawy? Nic straconego, relację na żywo z całego spotkania możesz zobaczyć na kanale YouTube firmy OSEC.

Rejestracja na: osecforum.pl

Tegoroczna konferencja OSEC Forum została objęta patronatem medialnym przez bloga StrefaKodera.pl.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest