Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Patronat medialny: STUDENCKI FESTIWAL INFORMATYCZNY, Kraków 4 – 6 Kwietnia 2024!

Już niedługo, od 4 do 6 kwietnia 2024, Kraków ponownie stanie się miejscem spotkania dla specjalistów, entuzjastów i firm z branży informatycznej z całego świata. W ramach 19 edycji Studenckiego Festiwalu Informatycznego odbędą się wykłady, praktyczne warsztaty i Lighting talki, czyli ponad 40 wydarzeń poświęconych sztucznej inteligencji, tworzeniu gier i aplikacji, blockchain i nie tylko. Konferencja odbędzie się w Auditorium Maximum UJ przy ulicy Krupniczej 33.

Czy boisz się, że sztuczna inteligencja odejmie nam pracę? …

…a może chcesz wiedzieć, jak warto zaczynać swoją przygodę z programowaniem w dzisiejszych czasach? Albo zastanawiasz się, od czego zacząć szukać pracy w IT?

Podczas SFI znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Prelegenci są tu po to, aby pomóc Ci zrozumieć najnowsze trendy i zjawiska w branży, a także udzielić rad, jak się rozwijać i osiągać swoje cele.

Kogo będzie można posłuchać?

Katarzyna Bukowska – profesjonalistka od cyberbezpieczeństwa, przyjdzie do nas, aby przybliżyć różne aspekty bezpieczeństwa aplikacji.

Ciprian Alexandru Pitisspecjalista od projektowania i architektury oprogramowania, zdobywający doświadczenie w topowych firmach takich jak Google, Microsoft, a obecnie Dropbox.

Sławomir Procelewski – z branżą IT zawodowo związany od dwudziestu lat, tym razem, pochyli się nad tematyką etyki w sztucznej inteligencji.

Jarosław Pałka – perfekcjonista w swojej dziedzinie i autor bloga „geekyprimitives”, który pomoże nam dowiedzieć się jak lepiej projektować testy i interpretować ich wyniki.

Nie tylko nauka!

Na Festiwalu oprócz ogromnej dawki wiedzy znajdziesz także wiele okazji do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Podczas wydarzenia panuje niepowtarzalny klimat i imprezowa atmosfera, co sprzyja tworzeniu nowych relacji biznesowych i zawodowych. Ponadto, czekają na Ciebie emocjonujące konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody!

Wstęp jest darmowy, ale…

…na warsztaty liczba miejsc jest ograniczona, więc dla tego (i wielu innych powodów) warto śledzić social media, żeby nie przegapić informacji o zapisach. Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy będą mieli okazję zdobyć praktyczne umiejętności oraz wiedzę w konkretnych dziedzinach. Nie może Cię zabraknąć!

 Po więcej informacji zapraszamy na stronę: sfi.pl oraz social media: fb.com/sfikrakow, instagram.com/sfikrakow.

19 edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego, została objęta patronatem medialnym przez bloga „Strefa Kodera”. Gorąco więc zachęcam, do uczestnictwa.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest