Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Pierwsza konferencja OVH World Tour 2015 w Polsce już za nami…

Miałem dzisiaj okazję uczestniczyć w konferencji OVH World Tour w Krakowie organizowanej przez firmę OVH. Wydarzenie to było jednym z pierwszych rozpoczynającym cykl konferencji, które będą odbywały się co tydzień (za wyjątkiem wakacji) do końca roku w różnych miastach Europy, USA i Kanady.

OVH-World-Tour

Na spotkaniach OVH World Tour można zapoznać się z różnymi innowacjami wdrażanymi firmę OVH, która ma olbrzymie doświadczenie w tej dziedzinie. Przypomnę, że od początku swojego istnienia czyli roku 1999 w ciągu 15 lat OVH rozbudowało swoją infrastrukturę usług do 200 000 fizycznych serwerów zlokalizowanych w 17 serwerowniach na całym świecie. Cały sprzęt tam wykorzystywany został w całości zaprojektowany przez inżynierów OVH. Dzięki takiemu podejściu oraz ciągłemu poszukiwaniu nowych lepszych rozwiązań, serwerownie te zużywają znacznie mniej energii elektrycznej niż konkurencyjnych firm. Na dzisiejszym spotkaniu w Krakowie można było na przykład dowiedzieć się między innymi o sposobie walki z atakami DDoS czy też posłuchać o nowych rozszerzeniach domen internetowych. Na konferencjach OVH World Tour podczas tech-talków jest również możliwość porozmawiania z przedstawicielami różnych partnerów OVH takimi jak Microsoft, Intel, VMware.

Jeśli chodzi o agendę konferencji OVH World Tour to wygląda ona całkiem fajnie – na pewno nikt nie będzie się nudził. Szczegóły dotyczące konkretnych spotkań znajdzie na specjalnej stronie internetowej ale po dzisiejszym wydarzeniu przekonałem się, że raczej każdy znajdzie interesującą dla siebie prezentację bądź tech-talk. Ja tylko wspomnę, że najbliższe takie spotkanie w Polsce odbędzie się w Warszawie 15 grudnia. Wstęp oczywiście jest bezpłatny po wcześniejszej darmowej rejestracji.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest