Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Transmisja online finału Ligi Mistrzów na Wembley

Już dziś odbędzie się długo wyczekiwany finał Ligi mistrzów pomiędzy Borussią Dortmund, a Bayernem Monachium. Oczywiście w sieci będzie dostępna bezpłatna transmisja video!

Fot: Kieran Lynam z Dublin, Ireland, Flickr | CC.

Fot: Kieran Lynam z Dublin, Ireland, Flickr | CC.

Finałowy mecz Ligi Mistrzów UEFA, który odbędzie się 25 Maja 2013 roku na Wembley pomiędzy dwoma Niemieckimi zespołami – Borussią Dortmund oraz Bayernem Monachium będziecie mogli oglądnąć zupełnie za darmo i co najważniejsze bez żadnych reklam na stronie TVP Sport www.sport.tvp.pl . Transmisja ta będzie również dostępna w jakości HD! Początek o godzinie 20:25. Oczywiście spotkanie to możecie też śledzić za pośrednictwem tradycyjnych mediów czyli telewizji oraz radia. Na kanale TVP1 HD oraz TVP HD (w technologii 3D) transmisja rozpoczyna się również o godzinie 20:25. Dodatkowo w sieci dostępna jest cała masa relacji tekstowych (minuta po minucie) jeżeli więc będziecie akurat poza domem i pod ręką będziecie mieli smartphone’a z niezbyt dużym pakietem internetowym to beż żadnych obaw możecie skorzystać z tej formy transmisji.

Liga Mistrzów

Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) – międzynarodowe, europejskie, klubowe rozgrywki piłkarskie, utworzone z inicjatywy UEFA w 1992, jako kontynuacja Pucharu Europy Mistrzów Klubowych (zwanego też Pucharem Europy lub Pucharem Mistrzów) i regularnie prowadzone przez tę organizację od sezonu 1992/1993 w ramach europejskich pucharów. Przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych (zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych) oraz rozgrywane na europejskich stadionach. Są to najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie.

Komu dzisiaj kibicujecie Polskiej trójce z Dortmundu czyli BVB czy może Bayernowi Monachium?

Źródło: TVP, Wikpedia.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest