Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Hej, zapraszam na 4Developers 2019!

Po raz kolejny ponad 2000 uczestników i niemal 100 cenionych w branży IT ekspertów, wspólnie spotka się w jednym miejscu! Przed nami ogromne, interdyscyplinarne spotkanie polskiej społeczności programistycznej. W ciągu jednego dnia specjaliści i pasjonaci IT będą mogli uczestniczyć w niemal 100 praktycznych prelekcjach. Wszystko to już 8 kwietnia 2019 w Warszawie gdzie odbędzie się tegoroczna edycja 4Developers!

Konferencja 4Developers.

Interdyscyplinarność to domena Festiwalu

4Developers wyróżnia niezmienna od lat formuła – kilkanaście ścieżek zbudowanych wokół wybranych języków programowania. Różne technologie i najświeższe tematy z branży IT w jednym miejscu. Każdej ze ścieżek tematycznych towarzyszy grono ekspertów, którzy dbają o wysoki poziom merytoryczny przedstawianych w agendzie tematów. Na Festiwalu gromadzą się liczni przedstawiciele społeczności programistycznych z całej Polski – to niepowtarzalna okazja, by zawrzeć nowe znajomości i być na bieżąco z trendami ze środowiska IT. 

Festiwalowy charakter 4Developers wynika przede wszystkim z otwartej atmosfery, która panuje podczas wydarzenia. Na tej konferencji eksperci chętnie dyskutują z uczestnikami, a prelegenci starają się odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania. Mnóstwo przestrzeni do chilloutu, niezapomniane i bogate w networking Before Party oraz festiwalowe atrakcje sprawiają, że nawiązywanie nowych znajomości staje się niesłychanie proste! 

Cloud Computingi Data Science– nowości w agendzie

Nad wysokim poziomem wykładów, które pojawią się na 4Developers 2019, czuwa Rada Programowa, złożona z czołowych polskich ekspertów z branży IT. Każdy ekspert czuwa nad konkretną ścieżką tematyczną. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mogli udać się na wykłady i warsztaty w ramach 13 różnych ścieżek

.NET, Architektury aplikacji, Bottega IT Minds, Bottega Frontend, C++, Cloud Computing, Data science, Java, JavaScript, PHP, Python, Mobile, Soft Skills & business relations

Po raz pierwszy na Festiwalu 4Developers pojawią się ścieżki: Cloud Computing i Data Science. Natomiast swój wielki powrót będzie mieć ścieżka Mobile, którą przygotuje Joanna Lamch.

Bilety i zgłoszenia jako prelegent

Jeśli już teraz jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału w kwietniowej konferencji 4Developers 2019, to masz dwa wyjścia. Możesz od razu kupić bilet na stronie 4developers2019.evenea.pl lub trochę poczekać i wziąć udział w konkursie, który będę organizował na blogu (żeby zwiększyć swoje szanse gorąco zachęcam do zapisu na newsletter ;)).

Natomiast dla osób, którym znudziło się już zwykłe „chodzenie” po konferencjach IT mam propozycję zgłoszenia swojej własnej prelekcji. Możecie to zrobić pod tym adresem: cfp.4developers.org.pl/warszawa. Powodzenia!

Konferencja 4Developers 2019 została objęta przeze mnie patronatem medialnym. Obserwujcie więc bloga bo już niedługo będę miał dla Was zupełnie darmową wejściówkę!

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest