Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Patronat medialny: Zapraszam na jedną z największych konferencji dla developerów – 4Developers

Już za niespełna miesiąc, a dokładnie trzeciego kwietnia w Warszawie wystartuje jedna z największych polskich konferencji dla developerów. Oczywiście mowa tutaj o 4Developers miejscu gdzie możemy spotkać największą ilość programistów, jaką kiedykolwiek udało się komuś zebrać. Gwarantuje nam to ponad 100 wykładów i kilkanaście różnych ścieżek tematycznych! Będzie się działo…

Czym jest 4Developers?

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o 4Developers to najwyższa pora aby nadrobić te zaległości! A więc spiesząc z wyjaśnieniem jest to coroczny festiwal programistyczny zrzeszający specjalistów, amatorów i studentów w zasadzie z każdej dziedziny IT. Na konferencji organizowanej w Warszawie (w tym roku w hotelu Sangate Airport) posłuchacie 130 różnych prelegentów, którzy przygotowali dla was 105 wykładów rozbitych na 14 ścieżek tematycznych. Robi wrażenie? A do tego trzeba jeszcze dodać, że w całym evencie będzie uczestniczyło ponad 1 500 osób! Tak wiele pozytywnej energii nie ma chyba na żadnej innej konferencji programistycznej.

Hmm, co by tu wybrać?

Jak już wspomniałem, na 4Developers odbędzie się tyle prezentacji, że nawet gdybyśmy mogli się rozdwoić to i tak nie jesteśmy w stanie uczestniczyć we wszystkich, poważny staje się więc problem gdzie iść? A raczej z czego zrezygnować? Żebyście się mogli lepiej przygotować do tego wyzwania wspomnę tylko, że wśród omawianych na konferencji zagadnień znajdują się zarówno czysto techniczne, poświęcone konkretnym językom programowania i technologiom, jak Java, PHP, .NET czy Architektury Aplikacji, ale także bardziej ogólne zagadnienia, jak Business Relations czy Soft Skills. Naprawdę jest w czym wybierać. Co więcej poziom merytoryczny wszystkich wykładów gwarantuje specjalna rada programowa, złożona z czołowych polskich ekspertów z branży IT.

Ale nie samymi prelekcjami człowiek żyje…

Poza standardowymi punktami programu na 4Developers uczestnicy mają okazję wziąć udział w różnego rodzaju dyskusjach oraz integracyjnym after party.

Bilety i zniżki…

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w konferencji to odsyłam was do strony 2017.4developers.org.pl gdzie uzyskacie wszystkie niezbędne informacje. Bilety natomiast zakupicie na portalu Evenea pod adresem: 4developers2017.evenea.pl polecam się spieszyć bo z biegiem czasu ich cena rośnie. Ale zanim rzucicie się w wir zakupów mam dla was 15% zniżkę, którą uzyskacie jeśli podczas rejestracji skorzystacie z kodu rabatowego: STREFAKODERA. Przypominam również, że studenci mają specjalną kategorię biletów znacznie tańszych od pozostałych.

Konkurs

Szczegóły konkursu opisane są w artykule „Konkurs: Do wygarnia darmowa wejściówka na konferencję 4Developers 2017!„.

Konferencja 4Developers 2017 została objęta patronatem medialnym przez bloga StrefaKodera.pl.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest