Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Życie frontend developera i nowa konferencja DevRing…

Wakacje już powoli odchodzą w zapomnienie, dni stają się coraz zimniejsze, a tegoroczne lato chodź pewnie wielu zapadło w pamięć, dobiega końca. Jesień to też ciekawy czas, czas w którym programiści po miesiącach nudów, wreszcie są w siódmym niebie. To właśnie teraz jesteście pewnie bombardowani ogłoszeniami o przeróżnych konferencjach, eventach i innych okazjach do wirtualnego spotkania. Kalendarz powoli się zapełnia, a w tym roku wybór jest jeszcze większy – nikogo nie ogranicza lokalizacja.

Tym razem moją propozycję kieruję do osób zajmujących się szeroko pojętym frontendem i technologiami pokrewnymi. Wszyscy pasjonaci HTML, CSS, JavaScript, PWA, Vue, Angular, React… powinni koniecznie zarezerwować 6 listopada na udział w evencie organizowanym przez firmę Comarch czyli pierwszej edycji konferencji DevRing!

Tej firmy przedstawiać chyba nikomu nie trzeba? Jest to jedno z największych przedsiębiorstw w branży IT w całości z polskim kapitałem. Lider wielu rozwiązań dostarczających systemy ERP, oprogramowanie telekomunikacyjne, medyczne, bankowe i wiele wiele innych.

Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim ciekawych prelekcji dotyczących budowy nowoczesnych aplikacji mobilnych w PWA, prezentacji na temat Vue Composition API, React Hooks i wiele innych. Do tego dochodzą sesje praktyczne, podczas których, pod okiem wykfalifikowanych mentorów zdobędziecie garść nowej wiedzy. 

W tym roku ze względu na wiadomą sytuację związaną z pewnym Chińskim pasażerem na gapę, wydarzenie to odbędzie się – jak zresztą większość – w całości online. Dołączyć może każdy niezależnie od tego, gdzie akurat przebywa. Szczegóły możecie znaleźć na dedykowanej stronie poświęconej konferencji…

Pewnie zastanawiacie się co jeszcze takie wyróżnia ten event, aby warto było do niego dołączyć? Jak podają organizatorzy – praktycy i specjaliści z tej dziedziny programowania zetrą swoją wiedzę w sparingach, podczas których spróbują przekonać uczestników do wyboru swoich racji oraz głosowania na nich i proponowane przez nich rozwiązania – brzmi ciekawie? Warto więc spróbować!

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

guest
4 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Go4Robot
2 października 2020 14:31

Ciekawi mnie, czy na takich konferencjach faktycznie można pozyskać nową wiedzę i wymienić się doświadczeniami, czy raczej jest to próba podkreślenia swoich osiągnięć. Mam wrażenie, że środowisko programistów jest dość zamknięte i niechętnie dzieli się wiedzą. Czy się mylę?

Klaudia
Klaudia
8 października 2020 13:19

Wydaje mi się, że właśnie przez ten specyficzny typ konferencji można się jeszcze więcej dowiedzieć, nauczyć. Dzielenie się doświadczeniami w tym środowisku jest bardzo istotne, nie można się na to zamykać.

Kamil
Kamil
5 grudnia 2020 18:15

Kiedy stworzą nowoczesne przglądarki w Rust, i zastąpią javascript jakimś porządnym językiem? Nowego typescript też nie lubię, to twór microsoftu i w niektórych miejscach jego składnia jest mało czytelna.

Pin It on Pinterest