Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Kolejny miesiąc, kolejne rekordy…

Jak ten czas szybko leci, jeszcze niedawno pisałem o rekordowej oglądalności bloga za miesiąc październik. Dziś piszę kolejny artykuł na ten temat odnośnie listopada w którym to mój blog zanotował jeszcze lepsze wyniki niż w zeszłym miesiącu. Dzieje się naprawdę dużo, może więc warto by wprowadzić comiesięczne raporty? Dajcie znać w komentarzach co o tym myślicie ;)

Fot: Lukas, CC0.

Wracając do tematu, chciałbym zacząć od podziękowania wszystkim czytelnikom, którzy przyczynili się do tego, że ten artykuł mógł dzisiaj powstać, to dzięki wam mogę teraz się chwalić, że udało mi się od zera zbudować jednego z najpopularniejszych (a może już najpopularniejszego?) dev-bloga w Polsce! Świadczą o tym statystyki za miesiąc listopad, które wyglądają następująco:

Statystyki bloga StrefaKodera.pl za miesiąc listopad 2017.

Jak widać, w ciągu 30 dni, moje skromne teksty przeczytało ponad 25 000 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali ponad 50 000 odsłon oraz 31 000 sesji. Jest to wynik naprawdę rewelacyjny i dodatkowo cieszy fakt iż rośnie liczba tak zwanych „returning visitor” czyli osób, które zaglądnęły na moją stronę przynajmniej dwukrotnie. Dodatkowo warto również wspomnieć, że jest to kolejny od lipca miesiąc w którym liczba UU cały czas rośnie, a gdyby porównać statystyki za rok 2017 (bez grudnia) z rokiem 2016 to wyszło by, że tylko przez 11 miesięcy obecnego roku przybyło mi ponad 50% UU! Strach pomyśleć co będzie w grudniu.

W obecnym miesiącu udało mi się również utrzymać liczbę opublikowanych artykułów na poziomie pięciu, wynika więc z tego, że średnio raz na tydzień publikuję nowy wpis, jest to wynik naprawdę dobry biorąc pod uwagę iż są to artykuły mocno rozbudowane poruszające ciekawe zagadnienia, a ich przygotowanie wymaga sporo czasu.

Nowe artykuły, od was!

Skoro już jesteśmy przy publikacji nowych materiałów, to w grudniu pojawi się całkowicie nowa kategoria albo może seria wpisów „od czytelnika/czytelniczki”. Pierwszym artykułem jaki zostanie opublikowany będzie wpis poświęcony algorytmowi sortującemu dane.

Jeżeli chcielibyście, aby wasz artykuł bądź projekt lub inna ciekawa rzecz zagościła na łamach bloga StrefaKodera.pl śmiało piszcie na mój adres email: lukasz.dudzinski@strefakodera.pl lub skontaktujcie się ze mną za pośrednictwem formularza kontaktowego. Jeśli natomiast chcielibyście opublikować komercyjny wpis to stosowne informacje również udzielam pod wspomnianym wyżej adresem email lub możecie je też znaleźć na stronie strefakodera.pl/pr.

Jeszcze raz dzięki za ten kolejny rekordowy wynik w statystykach.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

  • Michał pisze:

    Grats! :) Mi właśnie udało się przebić 30k UU i FB automatycznie podpowiedział mi Twój blog :) A to ciekawostka :)

    Zapisuje na listę do lektury

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest