Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Prima aprilis: To już koniec! StackOverflow.com kończy działalność…

Uwaga: Poniższy wpis jest prima aprilisowym żartem i nie ma nic wspólnego z prawdą. StackOverflow.com ma się całkiem dobrze i nic nie wskazuje na to, żeby miał zostać zamknięty.

Popularne na całym świecie forum dla programistów, z milionami jeśli nie miliardami postów, które nie raz ratowały życie, chyba każdemu developerowi wkrótce będzie niedostępne!

Stackoverflow.com

Jak wynika z oświadczenia firmy Stack Exchange Inc, forum Stackoverflow.com zostanie zamknięte 22 kwietnia tego roku! Powodem dej decyzji jest brak pomysłu na dalsza monetyzację działaności portalu, który swoim zasięgiem dociera do coraz liczniejszego grona programistów, powodując tym samym coraz większe koszty jakie trzeba przeznaczyć na działalność operacyjną.

Tak więc już za niespełna miesiąc zniknie możliwość dodawania nowych postów, a dostęp do tych starych będzie możliwy zaledwie do pierwszego czerwca tego roku. Ja mam tylko nadzieję, że jakiś sprytny programista zrobi backup wszystkich wpisów, a następnie zostaną one udostępnione gdzieś w internecie.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , ,

Dodaj komentarz

Komentarze (2)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest