Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Patronat: Igrzyska Chmury – przyłącz się, pokaż co potrafisz i wygraj!

Mam przyjemność zaprosić wszystkich czytelników bloga do Poznania, Wrocławia i Gdańska na zawody programistyczne pod nazwą Igrzyska Chmury oraz wielki finał w Warszawie…

Fot: Chmurowisko.

Igrzyska Chmury to zawody, które mają na celu wyłonienie największego eksperta chmury publicznej w naszym kraju. Jeśli masz doświadczenie w projektach opartych na Chmurze, pasjonujesz się technologią – to zawody dla Ciebie.

Igrzyska odbyły się już w dwóch miastach: Krakowie i Warszawie. W każdym z tych miast, zostało wyłonionych dwoje zwycięzców, którzy walczyć będą z pozostałymi półfinalistami w wielkim finale w Warszawie, już we wrześniu.

Igrzyska, to nie tylko świetny sposób na sprawdzenie siebie w zadaniach związanych z chmurą, ale to także okazja, by pokazać się dużym firmom. Nie wspominając już o niesamowitych nagrodach, które czekają na zwycięzców. Poprzednie eliminacje przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zawodnicy poradzili sobie z zadaniami bardzo szybko – mówi Mirosław Burnejko, CEO Chmurowiska, które jest organizatorem tego przedsięwzięcia.

Czekają nas jeszcze eliminacje w Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Nie czekaj tylko zapisz się już dziś na igrzyskachmury.pl i dołącz do elitarnego grona ekspertów Chmury Publicznej.

Partner Organizacyjny – Accenture

Partnerzy Technologiczni – Aruba Cloud, CloudFerro, Microsoft, beyond.pl, OVH.pl, Netia, AWS, Google Cloud, Orange.

Partnerzy Organizacyjni: Amazon, ABB, beyond.pl, netianext, AB.pl

Wydarzenie „Igrzyska chmury” zostało objęte patronatem medialnym przez bloga StrefaKodera.pl.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest