Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Patronat medialny: InfoShare 2018 – święto technologii!

Miło mi ogłosić, że w 2018 roku objąłem patronatem medialnym jedną z największych technologicznych konferencji jakie odbywają się w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie to co roku przyciąga tysiące programistów, startupów, dziennikarzy, a przede wszystkim całą śmietankę ze świata IT. W tym roku będzie się działo naprawdę dużo, swoje prelekcje wygłoszą takie osobistości jak Vitaly Fridman (smashingmagazine.com), Nick Caldwell (Reddit), Paul Bakaus (Google) i wiele innych interesujących osób! Nie zabraknie oczywiście polskich akcentów. Całość uzupełnią różnego rodzaju warsztaty oraz szkolenia – a wszystko to w Gdańsku 22 i 23 Maja.

Fot: InfoShare.

Jeśli jesteś zainteresowany to zachęcam do obserwowania mojego bloga, bowiem już niedługo pojawi się wywiad z jednym z prelegentów oraz konkurs w którym do wygrania będzie wejściówka „Conference Pass”! Oczywiście pamiętajcie, że każdy z was może otrzymać zupełnie za darmo „Basic Pass” dający uprawnienia dostępu do trzech scen (Inspire, Tech, Startup) oraz „imprezie integracyjnej” („Before party” i „After party”). Szczegóły dostępne są na stronie InfoShare.pl.

Agenda

Warto też zapoznać się z opublikowaną agendą, a jest ona naprawdę ciekawa. Mi osobiście w oko wpadła prelekcja na temat fintechów (Inspire stage) – tematu dość popularnego w ostatnich miesiącach oraz inspiracji dla developerów dotyczących nauki nowych technologii (Tech stage). Opis wszystkich zaplanowanych wydarzeń znajdziecie na stronie Infoshare.pl/#outline-agenda.

Co, gdzie, kiedy?

InfoShare 2018 – Największa technologiczna konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej
AmberEXPO, ul. Żaglowa 11, Gdańsk
22-23 Maja 2018

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest